Lekkoatletyczne MŚ - 2017

Moderatorzy: eka, Leon Gutner

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
bronmus45

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#31 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 20:09

Zapraszam wszystkich atakujących mnie - bezpodstawnie - do odwiedzin pod adresem: topic26068.html i tam kontynuowania lekcji w stosunku do mnie na podstawie swoich "mądrości"

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#32 Post autor: skaranie boskie » 18 sie 2017, 18:15

Bronek, tracimy cierpliwość.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#33 Post autor: bronmus45 » 18 sie 2017, 18:28

Nie dziwię się, lecz prześledź moją walkę z wszystkimi "ważnymi" na tym forum o możliwość bezproblemowego wstawiania obrazków do stron Grafika i Artystyczna. Nawet zarobiłem upomnienie, lecz w końcu wyszło "na moje", czyli dopiero interwencja technicznego BIELU poskutkowała naprawą czegoś tam w HTML i teraz i ja mogę wklejać obrazki bez problemu. A cały wczorajszy wieczór byłem atakowany za swoją nieudolność i czepianie się czegoś, co działa idealnie. Natomiast dzisiejszy wpis Iczerwosz świadczy o mojej jednak racji w tym sporze - oto skopiowana wypowiedź ze strony fotografia-artystyczna-f96/instrukcja-t19702-10.html, kończąca ten całkiem niepotrzebny spór...


Awatar użytkownika
lczerwosz
Starszy moderator
Posty: 6566
Rejestracja: 31 paź 2011, 23:51
Lokalizacja: Ursynów
Kontakt: Skontaktuj się z lczerwosz

Post autor: lczerwosz » 18 sie 2017, 10:50
Bielu dziękuję !
w imieniu służby ;)

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#34 Post autor: lczerwosz » 18 sie 2017, 18:52

Tylko ciekawe, że użytkownik bronmus45 jest taki wrażliwy tylko na swoim punkcie i tak narzeka na swój ciężki los użytkownika i te kłody pod nogi i "osty". A spór teraz już niepotrzebny i na chwilę przestaje być opryskliwy.
Tylko jakoś nie zauważył, że nie został "olany", co mu następnym razem publicznie obiecuję. Zająłem się jego problemem, pomimo odoru, który musiałem wdychać. Z każdym swoim oddechem wypuszczał złośliwości i jad. Nawet go raz poprosiłem o słowo podziękowania i żałuję, że się wygłupiłem tylko, bo on tego przecież nie potrafi robić. Bo on myśli, że mu się to należy, a moderatorzy pełnią zaszczytną służbę i w ramach tej służby MUSZĄ służyć. No, racjonalne niby. Ale zero empatii. Może takim się już urodził, albo tak został wychowany. Nie jego wina. Teraz nikt już za nic nie musi być odpowiedzialny. Łajdaków i chamów nie ma już na świecie, a inteligencja polega na tym, aby samemu zjadać, a nie być zjadanym. W czasach, gdy więźniowie dostają wysokie odszkodowania za zaduch w celach i brak diety lekkostrawnej, pięcio-posiłkowej już mnie nic nie dziwi.
bronmus45 pisze:
18 sie 2017, 18:28
Bielu dziękuję !
Tylko to JA podziękowałem bielowi a nie Ty.

bronmus45

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#35 Post autor: bronmus45 » 18 sie 2017, 19:05

Przecież wtedy, kiedy to domagałeś się podziękowań za "włożoną pracę", to jeszcze nic nie było rozwiązane technicznie, a mnie nadal ciosaliście kołki na głowie, że czepiam się bez powodu. Dopiero dziś rano BIELU - na twoją prośbę - przyjrzał się tematowi i go załatwił. A nie mogłeś wczoraj poprosić technicznego o to samo? Nie...!!! bo uważałeś mnie - i nadal uważasz - za kogoś, kto całkiem niepotrzebnie przysparza ci kłopotów. Zastanów się nad tym.. :down:

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#36 Post autor: lczerwosz » 18 sie 2017, 19:17

No to mam czarno na białym, sam się prosiłem.
Takie zamiast.

bronmus45

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#37 Post autor: bronmus45 » 18 sie 2017, 19:25

lczerwosz pisze:
18 sie 2017, 19:17
No to mam czarno na białym, sam się prosiłem.
Takie zamiast.
Przecież dziś rano dziękowałem i to z... hukiem!!! Mam wysłać na ozdobnym papierze, czy jakąś połówkę? No to... na zdrowie !!!
...
wódka x 360 + napisy.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TRADYCYJNE FORMY RYMOWANE”