Lekkoatletyczne MŚ - 2017

Moderatorzy: eka, Leon Gutner

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Leon Gutner
Moderator
Posty: 5791
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:01
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#21 Post autor: Leon Gutner » 17 sie 2017, 18:01

Próba wklejania obrazków na forum udana .

Z uszanowaniem L.G.
" Każdy dzień to takie małe życie "

leongutner@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#22 Post autor: lczerwosz » 17 sie 2017, 18:03

powiększona rzeczka do wymiarów 1600 x 1068.
Można?
Można!
a tu jest treść mojego postu:

Kod: Zaznacz cały

powiększona rzeczka do wymiarów 1600 x 1068. 
Można? 
Można!
a tu jest treść mojego postu:
I żadnych linków nie ma.
I żadnych linków nie ma.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

bronmus45

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#23 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 18:06

- :down: - a czy mógłbyś - tak po prostu - wytłumaczyć, jak to robisz? Co z tego, że pokazujesz finalny produkt, bez ścieżki do jego dojścia. Przecież nie każdy umie czytać z Twoich myśli...

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#24 Post autor: lczerwosz » 17 sie 2017, 18:17

ściśle według instrukcji w Twoim ojczystym języku.

Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#25 Post autor: eka » 17 sie 2017, 18:18

Polska - choć nieduża - po (e)M(e)Ś w Londynie
zapewne na długo z swych mistrzów zasłynie.
Anita i Paweł złotem błyszczą wokół;
jedna jak orlica, a drugi jak sokół.
Ci sławni aktorzy są wśród nas - nie w kinie.


Leszek przeniósł w Rymowane, bo faktycznie z poprzednią lokalizacją post Autora nie miał punktów stycznych.
Zdjęcie ściągnięte z sieci - nie pasowało również do Fotografii Artystycznej, bo tam wymaga się bycia autorem fotografowanego obiektu, co chyba oczywiste. Zatem moderator znalazł właściwe miejsce, kierując uwagę treści posta z cudzej fotografii na limeryk.
Wyjaśniał cierpliwie powody porażek kolejnych działań Autora posta, poinformował, że postulowany dział ze zdjęciami jak leci nie wchodzi w rachubę.
I za to, jakże przecież znaną metodą - atak najlepszą obroną swojej wpadki - był obrażany:
bronmus45 pisze:
17 sie 2017, 13:31
- jesteś żałosny...
bronmus45 pisze:
17 sie 2017, 14:54
Już kolejny raz wpisuję adres sieciowy obrazka, który to umieściłem w treści publikacji, a ten już kolejny raz jest usuwany przez jakiegoś złośliwca niespełna rozumu...
bronmus45 pisze:
17 sie 2017, 15:24
No, nie... szkoda czasu na kopanie się z... :crach:
Człowiek, który pomaga innemu, przy okazji moderator odpowiedzialny za dział, próbujący znaleźć wyjście z sytuacji z błędną lokalizacją posta usera takie jak wyżej otrzymał 'podziękowanie' za poświęcony czas, dobrą wolę, wyjaśnienia. Powyżej cytowane ataki ad personam upoważniają mnie do udzielenia Ci, bronomusie45, upomnienia.

--------------------------------------
Natomiast co do utworu.
Rozśmieszył:)

Anita i Paweł złotem błyszczą wokół;
jedna jak orlica, a drugi jak sokół.


Nie miałam pojęcia, że Paweł jest jedną z orlic :)
Może:
- ona jak orlica, a chłopak jak sokół - ?
Zabawny jest również w swym brzmieniu skrót: emeś. Perełka.

Pozdrawiam.

bronmus45

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#26 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 18:56

- ze strony Iczerwosz nie zaistniały takie sytuacje jak "dobra wola, wyjaśnienia, etc" Do tego bowiem czasu jego "instrukcja" zamieszczona w adresie "Fotografia artystyczna" jest jedynie bełkotem, zrozumiałym zapewne jedynie dla samego autora i... nieczytających jej. Natomiast jego ataki personalne na mnie, jako zarejestrowanego użytkownika forum, dopytującego się o rozwiązania techniczne, nie przystoją dla funkcji, jaką pełni.
I to wszystko - a ja nadal nie wiem, mimo tylu "starań" Iczerwosz - jak się wkleja fotki, by po ich kliknięciu ukazywały większy obraz. Owszem, umiem to zrobić - co pokazałem - lecz przy wykorzystaniu dosyć skomplikowanego ciągu HTML...

Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#27 Post autor: eka » 17 sie 2017, 19:11

Wiesz, ja też mimo starań moich nauczycieli matematyki, nie zrozumiałam wielu pojęć z ich dziedziny, ale w życiu mi do głowy nie przyszło, aby ich za to obrażać, tym bardziej, że inni uczniowie z mojej klasy pojmowali w mig:)
Według mnie Leszek sformułował czytelną instrukcję i wyjaśnił, jak powiększa się fotki.
Musisz chyba po prostu poprosić kogoś z reala, aby Ci pokazał.
Ja tak robię, gdy mam tego rodzaju problem.

bronmus45

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#28 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 19:19

Przecież jeśli postępuję tak, jak zapisał w instrukcji, to ukazuje się informacja, że serwer przyjmuje fotki jedynie do wymiarów 250 pixeli!!! - i nie przyjmie większych!!! No więc, po "obkrojeniu" ich do wymaganej wielkości obrazek się wklei, ale co z tego, jeśli klikniecie w niego nie spowoduje przejścia do większej fotki.
Więc zamiast się tutaj wymądrzać i atakować mnie - spróbuj sama coś wkleić. Chyba, że... wy moderatorzy macie całkiem inne ustawienia swoich kont i bez problemu je wklejacie. A to jest bardzo możliwe...

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Moderator
Posty: 1608
Rejestracja: 16 kwie 2015, 14:51

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#29 Post autor: Gorgiasz » 17 sie 2017, 19:26

Bronmusie, to nie jest małostkowa złośliwość, tylko wypełnianie obowiązków moderatora. Bądź łaskaw to zauważyć.

bronmus45

Lekkoatletyczne MŚ - 2017

#30 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 19:30

Bądź więc łaskaw zrozumieć, że moderator winien do końca rozumieć miano funkcji, jaką przecież przyjął dobrowolnie na swoje barki. Niestety, nie wszyscy - tak jak i kapłani - nie są do tego powołani... :down:

ODPOWIEDZ

Wróć do „TRADYCYJNE FORMY RYMOWANE”