Strefa Q - cała opowieść

Apelujemy o umiar, jeśli chodzi o długość publikowanych tekstów.

Moderatorzy: Gorgiasz, Lucile

Wiadomość
Autor
Waldemar Kubas
Posty: 53
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Strefa Q - cała opowieść

#11 Post autor: Waldemar Kubas » 22 sty 2017, 17:05

skaranie boskie pisze:Waldemarze, cokolwiek napisałem, świadczy to jedynie o moim odbiorze, nie mogę i nie chcę brać na siebie roli wyroczni.
Co się zaś tyczy emotek, wystarczy w którąś kliknąć po lewej stronie od okienka szybkiej odpowiedzi, a sama pojawi się we wskazanym miejscu, jak choćby poniższe.
:beer: :beer: :beer:
Mamy ich więcej. Żeby jednak użyć tych ukrytych, należy otworzyć okno z zakładki "wyświetl więcej emotikon" i tak samo kliknąć w żądaną.
Na przykład :wrrr:

Zastanawiam się nad nominacją tekstu do prozy miesiąca, ale mam obawy, czy dostaniesz jakikolwiek głos. Mało kto zada sobie trud przeczytania, stąd moja obawa o brak głosów.
Przemyśle to jeszcze, tym bardziej, że mogę nominować tylko jeden tekst.
Na razie poczekamy na innych czytelników i ich wypowiedzi.

Czuwaj! :)
Adminie, co do pierwszej sprawy poruszonej przez Ciebie, rozumiem, i nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej.

Dziękuję za zgłoszenie mojego tekstu do "prozy miesiąca" (widziałem, że już tam figuruje). Nie spodziewam się na tym polu jakichś sukcesów, ale i też nie czekam na nie. Chcę jedynie dać wyraz temu, że szanuję Twoją decyzję i pragnę podziękować za nią.

Dzięki za wtajemniczenie mnie w arkany emotek. A oto efekt tego wtajemniczenia: :beer: :beer: :beer:

Czuwaj!

Dodano -- 22 sty 2017, 17:09 --
refluks pisze:
skaranie boskie pisze:Zastanawiam się nad nominacją tekstu do prozy miesiąca, ale mam obawy, czy dostaniesz jakikolwiek głos. Mało kto zada sobie trud przeczytania, stąd moja obawa o brak głosów.
podkreślenie w cytacie moje

Spadłem z krzesełka.
Admin forum literackiego wie, że na forum przez niego adminowanym mało kto przeczyta opowiadanie, bo jest ono długie.

P.S. refluks przeczytał i już nominował.
I zagłosuje.
Spać możesz spokojnie.


Refluksie, miło mnie zaskoczyłeś zgłaszając mój tekst do „prozy miesiąca”. Aż takiego wyróżnienia nie oczekiwałem. Prawdę mówiąc, nie liczyłem nawet na jakąkolwiek pozytywną reakcję z Twojej strony. Oczywiście nie spodziewam się, że w ostatecznym rozrachunku tekst zostanie dostrzeżony przez innych czytelników. Ale również nie boleję z tego powodu. Jeśli powiedziałem, że mi miło, to chciałem jedynie uszanować Twoją decyzję.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „OPOWIADANIA”