na zakręcie

Apelujemy o umiar, jeśli chodzi o długość publikowanych tekstów.

Moderatorzy: Gorgiasz, Lucile

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Re: na zakręcie

#11 Post autor: eka » 23 maja 2017, 15:23

Panowie, panowie... no i mamy efekt kuli śniegowej, której grudka pierwsza wcale nie powinna powstać.
Jak rozumiem, Grzegorz źle odczytał intencję Josefa pod swoim tekstem, czyli radę (a nie żaden wyrzut!) o pogłębienie emocji bohatera utworu i napadł na niego pod innym tekstem. No i kula się powiększa. Zaraz i mnie przygniecie.
:crach:
Proponuję się zresetować co do treści tych kąśliwych odwetów.
Nie chcę być między młotem i kowadłem, pragnąc pokoju między Wami.
Bardzo proszę.
:kofe: :kofe:

Awatar użytkownika
4hc
Posty: 612
Rejestracja: 18 lut 2017, 14:19
Płeć:

Re: na zakręcie

#12 Post autor: 4hc » 23 maja 2017, 17:36

To troszkę inaczej, ale tłumaczenie ciągnie dyskusje, a po co. Chciałem zauważyć że ten txt wklejony przez hoska jest mój a nie udzielilem mu praw autorskich. Wkleję go sam w chwili kiedy sam uznam to za stosowne.

Dodano -- 23 maja 2017, 16:37 --

(To taka sugestia żeby został usunięty)
moje zdanie to moje zdanie

nie lubię poezji - lubię placki

Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Re: na zakręcie

#13 Post autor: eka » 23 maja 2017, 18:47

4hc pisze:Chciałem zauważyć że ten txt wklejony przez hoska jest mój a nie udzielilem mu praw autorskich.
Mamy na 8 dział: Ulubione. Piosenki, wiersze... wklejamy utwory, cytaty, sentencje żyjących i zmarłych autorów bez nabycia praw autorskich czy ich spadkobierców. Nie przesadzasz? : )

------------
Wydaje mi się, że w tym sporze wygra ten, kto wygra sam z sobą, czyli sprawi, że będzie mu absolutnie obojętne z czym 'przeciwnik' wyskoczy.
Trochę treningu nie zawadzi.
:)

Awatar użytkownika
4hc
Posty: 612
Rejestracja: 18 lut 2017, 14:19
Płeć:

Re: na zakręcie

#14 Post autor: 4hc » 23 maja 2017, 18:54

Chodzi mi tylko o to że to txt na specjalną okazję, tu sądziłem że nie nastąpi. Sporze? Nie widzę sporu Eka. Widzę jedynie dziwną sytuację która mnie bawi. Więc się bawię. Cóż. Pozdrawiam.
moje zdanie to moje zdanie

nie lubię poezji - lubię placki

ODPOWIEDZ

Wróć do „OPOWIADANIA”