Bez oczekiwania na szczęście (I/prolog)

Dłuższe utwory prozatorskie publikowane w odcinkach

Moderatorzy: skaranie boskie, Gorgiasz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
anastazja
Posty: 6176
Rejestracja: 02 lis 2011, 16:37
Lokalizacja: Bieszczady
Płeć:

Re: Bez oczekiwania na szczęście

#11 Post autor: anastazja » 18 gru 2013, 17:40

Henryk VIII pisze: ale ja Ciebie wolę w magicznym, pastelowym prześwietleniu poezji lirycznej, w tym zadumaniu okolonym cudownym woalem natury wpisanym w pory roku...
Henryku, jesteś bardzo uprzejmy, dziękuję. Tak naprawdę, ja niezbyt umiem pisać. Braki warsztatowe widać na odległość. Czasem coś mi się uda, ale czasem.
Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki :)
A ludzie tłoczą się wokół poety i mówią mu: zaśpiewaj znowu, a to znaczy: niech nowe cierpienia umęczą twą duszę."
(S. Kierkegaard, "Albo,albo"

Enbers
Posty: 335
Rejestracja: 30 paź 2011, 21:14
Lokalizacja: Katowice/Jędrzejów/Kraków

Re: Bez oczekiwania na szczęście

#12 Post autor: Enbers » 23 gru 2013, 23:46

Ja musiałem dwa razy przeczytać, żeby zrozumieć, ale to nie wina opowiadania tylko mojej umysłowej (chwilowej mam nadzieję) niedyspozycji.

Napisane zgrabnie, trochę strasznie i smutno, jak lubię. Uczyniłaś kilka minut mojego życia piękniejszymi. :)

Awatar użytkownika
anastazja
Posty: 6176
Rejestracja: 02 lis 2011, 16:37
Lokalizacja: Bieszczady
Płeć:

Re: Bez oczekiwania na szczęście (prolog)

#13 Post autor: anastazja » 13 sty 2014, 19:43

Enbers pisze:Napisane zgrabnie, trochę strasznie i smutno, jak lubię. Uczyniłaś kilka minut mojego życia piękniejszymi. :)


Dziękuję, jest dalsza część...jeśli chcesz? ;)
A ludzie tłoczą się wokół poety i mówią mu: zaśpiewaj znowu, a to znaczy: niech nowe cierpienia umęczą twą duszę."
(S. Kierkegaard, "Albo,albo"

Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

Re: Bez oczekiwania na szczęście (prolog)

#14 Post autor: Patka » 26 sty 2014, 19:14

Do zachwytów poprzedników się nie przyłączę, ale też nie wiem, że jest okropnie, bo to nieprawda. Po prostu nie dla mnie takie teksty. Odbiór popsuły mi się te retoryczne pytanie, które jak dla mnie są za banalne. I powtórzenie tytułu w tekście - wygląda jak wciśnięte na siłę i mocno tu czuć powtórzeniem (takim złym powtórzeniem, bo dobre powtórzenia są niewidoczne).

W tytułach nie dajemy kropek.

Widzę, że jest dalsza część, to idę czytać. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „CIĄG DALSZY NASTĄPI”