Aforyzm o procesie myślowym

Złote myśli, sentencje i powiedzonka Waszego autorstwa.

Moderatorzy: Gloinnen, Lucile

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
litek
Posty: 497
Rejestracja: 10 paź 2013, 15:52

Aforyzm o procesie myślowym

#1 Post autor: litek » 10 gru 2015, 14:42

Z chwilą myślenia następuje proces, daje namacalne rezultaty kiedy zostaje wprowadzony w czyn

Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

Re: Aforyzm o procesie myślowym

#2 Post autor: Patka » 12 gru 2015, 14:17

Po pierwsze - dwa teksty dziennie. Nie więcej. Nie będę ci już blokować nadprogramowego utworu, bo jest już "po ptokach", reakcja dwa dni po przewinieniu byłaby niewskazana. Ot, wina modów, że przeoczyli.
Po drugie - powyższe zdanie, jak i zdanie z "Aforyzmu o myśleniu" powinno się znaleźć w Aurea Dicta, bo to nie są wiersze, tylko - jak sam przyznajesz - aforyzmy, złote myśli. Więc proponuję przeniesienie.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Aforyzm o procesie myślowym

#3 Post autor: lczerwosz » 12 gru 2015, 16:30

Po pierwsze przeniosłem ten tekst (razem z komentarzem Patki) z Okruchów Poetyckich do Złotych myśli.
Po drugie usunąłem nieskomentowany duplikat który wkleiłeś do Złotych myśli samodzielnie.
Proszę, nie umieszczaj tego samego tekstu jednocześnie w dwóch (ani wielu) miejscach.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Aforyzm o procesie myślowym

#4 Post autor: lczerwosz » 12 gru 2015, 21:31

litek pisze:Z chwilą myślenia następuje proces, daje namacalne rezultaty kiedy zostaje wprowadzony w czyn
Chwila myślenia i już rezultat. To jakiś chyba geniusz.
A macanie jego uczynków pobrzmiewa dwuznacznie.

Awatar użytkownika
litek
Posty: 497
Rejestracja: 10 paź 2013, 15:52

Re: Aforyzm o procesie myślowym

#5 Post autor: litek » 12 gru 2015, 22:43

lczerwosz pisze:Po pierwsze przeniosłem ten tekst (razem z komentarzem Patki) z Okruchów Poetyckich do Złotych myśli.
Po drugie usunąłem nieskomentowany duplikat który wkleiłeś do Złotych myśli samodzielnie.
Proszę, nie umieszczaj tego samego tekstu jednocześnie w dwóch (ani wielu) miejscach.
ok :wstyd:

ODPOWIEDZ

Wróć do „AUREA DICTA”