W cieniu arkad /6/ - Ivo i jego misja

Moderatorzy: skaranie boskie, Gorgiasz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: W cieniu arkad - Ivo i jego misja

#11 Post autor: skaranie boskie » 15 lip 2015, 22:18

Już raz (a może i więcej) napisałem, że to bardzo dobra opowieść jest i chętnie przeczytałbym ją chronologicznie w całości. Nie zmienia tego fakt, że umiejętnie dobierasz fragmenty, tak, że dają się czytać niezależnie.
W tekście zauważyłem jeszcze kilka błędów, a to gramatycznych, a to literowych, nawet jeden ortograf się trafił (nie z przymiotnikami piszemy łącznie). Odpuszczam sobie korektę, bo zapewne tekst ten, prędzej, czy później, do korekty trafi. Mogę tylko wyrazić zadowolenie, że jesteś kolejną osobą podnoszącą poziom tekstów pisanych prozą na naszym portalu. Cieszy to tym bardziej, że jako nieliczni, mamy aspirację bycia portalem w pełni literackim, nie zaś jedynie poetyckim.
:rosa: :rosa: :rosa:
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
Lucile
Moderator
Posty: 2484
Rejestracja: 23 wrz 2014, 0:12
Płeć:

Re: W cieniu arkad - Ivo i jego misja

#12 Post autor: Lucile » 29 lip 2015, 23:26

skaranie boskie pisze:Mogę tylko wyrazić zadowolenie, że jesteś kolejną osobą podnoszącą poziom tekstów pisanych prozą na naszym portalu. Cieszy to tym bardziej, że jako nieliczni, mamy aspirację bycia portalem w pełni literackim, nie zaś jedynie poetyckim.
Skaranie, takie słowa :rosa: :rosa: :rosa: :rosa: serdecznie dziękuję - stanowią dla mnie asumpt do dalszej pracy nad moimi literackimi próbami, a z powodu
skaranie boskie pisze:W tekście zauważyłem jeszcze kilka błędów, a to gramatycznych, a to literowych, nawet jeden ortograf się trafił (nie z przymiotnikami piszemy łącznie). Odpuszczam sobie korektę, bo zapewne tekst ten, prędzej, czy później, do korekty trafi.
:wstyd: :wstyd: :wstyd:

jednak pociechą są słowa
skaranie boskie pisze:Już raz (a może i więcej) napisałem, że to bardzo dobra opowieść jest i chętnie przeczytałbym ją chronologicznie w całości. Nie zmienia tego fakt, że umiejętnie dobierasz fragmenty, tak, że dają się czytać niezależnie.
dziękuję i pozdrawiam

Lucile :rosa:
Non quivis, qui vestem gestat tigridis, audax


lucile@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „W cieniu arkad”