W cieniu arkad (16) - Mirta i jej droga na stos

Moderatorzy: skaranie boskie, Gorgiasz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Lucile
Moderator
Posty: 2484
Rejestracja: 23 wrz 2014, 0:12
Płeć:

Re: W cieniu arkad (16) - Mirta i jej droga na stos

#11 Post autor: Lucile » 31 lip 2016, 18:48

Gorgiaszu, skaranie boskie,

w tej mojej "dyskowej biedzie", każde słowo empatii ma dla mnie znaczenie. Dziękuję.
skaranie boskie pisze:Tym razem znowu postawiłaś mnie w stan osłupienia. Zastanawiam się, skąd bierzesz pomysły na takie mieszanie historii ze współczesnością.To nie jest łatwa zabawa.
szczerze mówiąc, mam mieszane uczucia, czy przypadkiem to Twoje osłupienie nie ma zabarwienia pejoratywnego.
Czyżbyś ganił mnie za nadmiar wyobraźni? :cha:
Za moją lekkomyślność (nie kopiowałam dysku od wiosny :crach: ) - póki co - słono płacę. Kilka rozdziałów "Arkad" poszło w niebyt.
A, mam nadzieję, że już wiesz, iż starannie się przygotowuję do historycznych wątków.
Wszystkie zapiski, szkice, notatki, fakty historyczne, ciekawostki też "mi wcięło"!
A ponieważ jestem taką krakowską góralką - to nie poddam się, jak nie uda się ich uratować, to zacznę pracę od nowa - i już.

Bardziej żal mi nowych wierszy - bo tych, z pewnością, nie uda mi się odtworzyć - moje pisanie wierszy to krótkotrwałe przebłyski iluminacji.

Proza to - prozaiczna harówka.
skaranie boskie pisze:Co do twardego dysku, musisz spróbować odzyskać zapisany materiał. Są fachowcy, którzy to zrobią, a cena, choć może niemała, może się okazać niewspółmiernie niska w porównaniu ze stratą. A w przyszłości dziel dysk na partycje i nigdy nie zapisuj ważnych danych na systemowej (najczęściej jest nią dysk lokalny C:). Taki podział to stosunkowo łatwa operacja i każdy może ją przeprowadzić sam.
Oczywiście, że będę próbować, muszę się tylko uzbroić w cierpliwość, bo z powodu niezrozumiałej paniki przed ŚDM prawie wszystkie usługowe placówki (różnej maści, w tym komputerowej) zostały zamknięte. Chyba ludziom nie zależy na zarobku.
Gorgiasz pisze:Tekst jest znakomity i świetnie napisany, tylko bardzo ciężko czyta się takie rzeczy w dzisiejszych realiach, a w szczególności w tych dniach.
Gorgiaszu, Twoja opinia podniosła mnie na duchu - chyba jednak warto kontynuować ten mój "poplątany w czasach i wątkach tasiemiec".
Przyznam również, że zżyłam się z bohaterami i chciałabym dla nich jak najlepiej, co nie znaczy, że ma by słodko, landrynkowo,
o nie, szykuję niektórym z nich niezłą jazdę bez trzymanki. ;)

Szanowni Panowie,
przez prawie już obeschłe łzy, przesyłam serdeczności i życzę miłego, niedzielnego wieczoru, może z :vino: a może z :beer:
Lu :rosa: cile
Non quivis, qui vestem gestat tigridis, audax


lucile@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
coobus
Posty: 3982
Rejestracja: 14 kwie 2012, 21:21

Re: W cieniu arkad (16) - Mirta i jej droga na stos

#12 Post autor: coobus » 01 sie 2016, 14:14

Zerkam w biegu, ale całość gromadzę w pliku, żeby móc lepiej w pewnym momencie wejść w treść. A zerkam, bo wysoko oceniam Twój literacki język, Lucyno, i lepiej się już czuję w cieniu arkad, które dzięki Tobie mogłem poznać. :rosa:
” Intuicyjny umysł jest świętym darem, a racjonalny umysł - jego wiernym sługą." - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Lucile
Moderator
Posty: 2484
Rejestracja: 23 wrz 2014, 0:12
Płeć:

Re: W cieniu arkad (16) - Mirta i jej droga na stos

#13 Post autor: Lucile » 01 sie 2016, 14:57

Krzysztofie,
bardzo ucieszyła mnie Twoja wizyta, zarówno pod wirtualnymi arkadami, jak i tymi realnymi.
Zapraszam ponownie, może z małżonką?
Nie wszystko bowiem zostało obejrzane i dopowiedziane.
Jedna wizyta, na 650 lat przebogatej historii - to stanowczo za mało :no:

Dziękując serdecznie przesyłam pozdrowienia
:rosa: L
Non quivis, qui vestem gestat tigridis, audax


lucile@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: W cieniu arkad (16) - Mirta i jej droga na stos

#14 Post autor: skaranie boskie » 18 lut 2017, 11:25

Lucile pisze:Czyżbyś ganił mnie za nadmiar wyobraźni?
Za to nie, ale za niolinkowanie cdn-u zganię! O!
:vino: :vino: :vino:
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „W cieniu arkad”