Świat według Zdzicha /36/ - Opowieść starej kobiety

Moderatorzy: skaranie boskie, Gorgiasz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
zdzichu
Posty: 565
Rejestracja: 06 lip 2013, 0:06
Lokalizacja: parking pod supermarketem

Re: Świat według Zdzicha /36/ - Opowieść starej kobiety

#11 Post autor: zdzichu » 06 lip 2014, 0:06

grafomanka pisze:na dowód tego: w odc.26 pt."Niespodzianka", Bankierowi nadał Pan imię Jurek, a już w odc.32 "Prostorożec" (nawiasem mówiąc świetny neologizm) Bankier zmienił imię na Karol
Bardzo dziękuję za to spostrzeżenie, pani Grafomanko. Bankier rzeczywiście ma na imię Karol. Gdy pisałem "Niespodziankę", byłem doslownie kilka minujt po długiej rozmowie z Jurkiem. Natychmiast to poprawię.
W ogóle pani komentarz dodaje mi otuchy i przywraqca chęć pisania. Podobno warto ciągnąć przedstawienie nawet dla jednego widza. A skoro pani takim widzem pozostaje, pociągnę, ale już w innej odsłonie.
Naprawdę bardzo dziękuję za tę oipinię. Jest dla mnie wyjątkowo cenna.


Pani iTuiTam,
ja też nie wie, czy chwalić, czy ganić. Nie my w końcu decydujemy o czyjejś śmierci więc pewnie nigdy nie dane nam będzie poznać jej motywów. A już tym bardzej ich oceniać.
iTuiTam pisze:Jeżeli pan Janek był i to wszystko nie śniło się chyba, to żal, żal człowieka. Taki koniec... Jeżeli pana Janka nie było i to tylko wyobraźnia go przytuliła, to też żal, że taką śmiercią go pan potraktował.
Mogę pani jedynie zagwarantować, że pan Janek żyje i ma się dobrze, żadną śmiercią go nie potraktowałem - nie jestem zabójcą. Umarł Wojtek, ale to też nie moja zasługa...
Bardzo się cieszę widząc panią pod moim ostatnim odcinkiem. Mam nadzieję spotkać się również w nowym cyklu, ktory nieśmiało zapowiadam.
kurna po piersze
chcem pisać wiersze
po kurna drugie
zawsze mam w czubie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat według Zdzicha”