Proste zasady regulaminu...

Wszystkie rodzaje twórczości na tematy polityczne
Wiadomość
Autor
ELKA

Re: Proste zasady regulaminu...

#41 Post autor: ELKA » 04 lut 2016, 21:47

Bronek, to Ty zmieniłeś swoją wypowiedź, przecież jest o tym info, ja zaznaczyłam pierwotną wersję więc bądź uprzejmy nie pisać bzdur.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Proste zasady regulaminu...

#42 Post autor: skaranie boskie » 04 lut 2016, 21:53

A ja na to rzeknę smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,

Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

Re: Proste zasady regulaminu...

#43 Post autor: bronmus45 » 04 lut 2016, 22:02

skaranie boskie pisze:A ja na to rzeknę smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,

Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"
Może zwróciłbyś jednak uwagę moderatorowi lczerwosz z poprzedniego komentarza, aby mnie nie prowokował kolejny już raz... Bo ja też jestem człowiekiem i nie myślę być w jego rękach przedmiotem... i takie słowa A znasz to skąd. Z GW i od Twoich koleżków. są tym bardziej niesprawiedliwe, że ja może ze dwa razy w życiu kupiłem GW i to na samym początku jej zaistnienia, jeszcze ze znaczkiem Solidarności. Z nim, to tak samo jak z wielu kapłanami - zamiast nauczać uczciwej drogi, sami są przykładem grzeszników...

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Proste zasady regulaminu...

#44 Post autor: lczerwosz » 04 lut 2016, 22:18

Nie prowokuję. To Ty prowadzisz walkę polityczną na tym portalu.
Mam do tego dwie obiekcje.
1. Nie zgadzam się z Twoimi poglądami. Wolno mi, jak i Tobie wolno mieć własne. 1:1
2. Publikujesz swoje teksty propagandowe niezgodnie z duchem i celem tego portalu. To portal literacki a nie polityczny. Ludzie, użytkownicy nie życzą sobie takiej intensyfikacji uprawiania polityki w literaturze. Są inne ciekawe, subtelniejsze tematy. I często ważniejsze. Dla wielu z nas literatura i to piękna, to odskocznia od szarzyzny, ale bardzo często miejsce uspokojenia. Twoje nachalne wciskanie się w każdą szczelinę ze swoją propagandą jest męczące. I nie dziw się, że spotyka się z adekwatnym ale wyważonym - nie nadmiernym odporem.

bronmus45

Re: Proste zasady regulaminu...

#45 Post autor: bronmus45 » 04 lut 2016, 22:31

Nawet teraz starasz się prowokować. Tylko Ty tego nie rozumiesz po prostu. Przecież ja zwracałem się do Skarania, a Ty odpowiadasz. i to w jaki sposób. Po prostu dajesz świadectwo prawdzie, jaką o Tobie napisałem powyżej. Ty uważasz, że Twoje odczuwanie piękna w opisie dupy Maryni i fruwających nad nią motylków, jest o wiele bardziej ważniejsze poetycko od wierszydeł politycznych. Nawet Ci do głowy nie przyszło, że jest to jedyny oręż w walce z twoim światem w obecnych czasach dla takich ludzi, jak ja. Że, co? Że Twój świat jest tak prawy i sprawiedliwy, że z nim nie tylko nie wolno, ale nawet nie wypada walczyć?.. To tylko tak ogłupieni propagandą płynącą z populistycznych hasełek Jarkacza ludzie, jakim i Ty się wydajesz być, mogą w to wierzyć. Pozwól innym mieć swoje zdanie, albo faktycznie wywalcz sobie pozycję cenzora forum SKARANEGO... Albo też doprowadź swoimi prowokacjami do zupełnego zbanowania mnie. Co do prowokacji - to przecież Twoja koleżanka - też moderator EKA - zwróciła Ci niegdyś uwagę, że mnie prowokujesz. I nawet w pewnym sensie przyznałeś Jej rację, tłumacząc ze Cię poniosło (czy jakoś tak).
Dobranoc wszystkim i zapraszam do mojej karnawałowej zabawy w dowcipy... :vino:

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Proste zasady regulaminu...

#46 Post autor: lczerwosz » 04 lut 2016, 22:52

To forum cenzury nie miało, nie ma i nie będzie miało. Zatem i cenzorów nie było, nie ma i nie będzie.
Moje odczuwanie piękna nie ma tu zastosowania, to moja prywatna sprawa. Publiczna jest agitacja polityczna, z którą to Ty tu przybyłeś.
Prowadź swoją propagandę u siebie na Blogu. Czy zaprosisz mnie do publikowania na swoim blogu? Nie, bo bałbyś się, że napiszę coś, czego nie cierpisz.
Widzisz we mnie Siebie samego, tylko ze znakiem minus. Tak nie jest. Napisałeś, że nawet w poprzednim poście prowokowałem. Nie. Napisałem, jak jest, bez słowa agitacji, zwalczania. To dlaczego atakujesz mnie, ustawiasz pod określoną ścianą, aby następnie przywalić. A może odłóż oręż. Nikt Cię nie zaatakuje.
Wszedłem z ciekawości na Twój portal. Nie zdążyłem przeczytać całości, ale mnie zainteresował. Zwyczajnie z ludzkiego powodu. W ciekawy sposób opisałeś swoje życie. Dałbyś się polubić, gdyby nie ta straszliwa nienawiść, jaka Cię toczy. Ale Ty tego nie widzisz.

bronmus45

Re: Proste zasady regulaminu...

#47 Post autor: bronmus45 » 04 lut 2016, 23:03

Jesteś lustrzanym odbiciem mózgowców z PiS. Dla Ciebie już nie ma lekarstwa. Jakim mnie Bożycku stwozyłeś, takim mnie mos... Powiedzenie o belce w oku ma tutaj na Twoim przykładzie doskonałe zobrazowanie. I tyle. :myśli:

ELKA

Re: Proste zasady regulaminu...

#48 Post autor: ELKA » 05 lut 2016, 0:12

Zobrazowałeś Bronek, Leszka Czerwosza więc może zobrazujemy teraz Ciebie. Nie jesteś z PIS-u, agitujesz przeciwko, tylko w imię kogo, czego,której partii?
Czy tej, która przez osiem długich lat była u władzy i niczego nie zrobiła? Miliony Polaków, wyraziło niechęć dla polityki PO. Zniszczyła tę partię mania wielkości, nie liczenie się z ludźmi, afery i korupcje.
Nie wyśmiewasz jednak tej partii, tylko tę, która dopiero zaczęła swoje rządy więc Twoje zdanie pozbawione jest obiektywizmu.

Wyśmiewasz ludzi, którzy mają inne niż Ty zdanie oraz tych, którzy mają dość polityki i tutaj wśród pięknych wierszy chcą od niej odpocząć. Nie pozwalasz na to, włazisz wszędzie ze swoją polityką i siejesz nienawiść.
Chciałam, żebyś zrozumiał jakie to jest przykre i męczące, ale Ty niczego nie rozumiesz. Na siłę chcesz przekonać wszystkich, do swojej wizji świata, ale tu dzieci nie ma, a dorośli mają własne zdanie.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Proste zasady regulaminu...

#49 Post autor: lczerwosz » 05 lut 2016, 0:14

bronmus45 pisze:Jesteś lustrzanym odbiciem mózgowców z PiS
Czyli musiałeś przyznać, że w PISie są jednak mądrzy ludzie. Masz rację. Czyli nie jesteś takim fanatykiem za jakiego Cię brałem.
Lustrzane odbicie - to jakby kopia. Też sprawa miłe wrażenie pochwały.

bronmus45

Re: Proste zasady regulaminu...

#50 Post autor: bronmus45 » 05 lut 2016, 8:04

lczerwosz pisze:
bronmus45 pisze:Jesteś lustrzanym odbiciem mózgowców z PiS
Czyli musiałeś przyznać, że w PISie są jednak mądrzy ludzie. Masz rację. Czyli nie jesteś takim fanatykiem za jakiego Cię brałem.
Lustrzane odbicie - to jakby kopia. Też sprawa miłe wrażenie pochwały.
A gdzie - w którym to momencie - ja napisałem o Tobie, jako o mądrym? Przemądrzałym - tak, ale grzeszącym mądrością?
To już sam musiałeś wymyślić... na obraz i podobieństwo PiSmatołków :down:

Zablokowany

Wróć do „POLITYCZNE ECHA”