Straszyć i rządzić, czyli polityka PiS

Wszystkie rodzaje twórczości na tematy polityczne
Wiadomość
Autor
ELKA

Re: Straszyć i rządzić, czyli polityka PiS

#11 Post autor: ELKA » 05 lut 2016, 10:36

Przepraszam Bronek, ale ja nie bardzo rozumiem, czym prezydent Komorowski zasłużył na Twoją sympatię? Co takiego dobrego zrobił dla Polski ?
Nie pytam złośliwie, tylko jestem ciekawa. Bo odchodząc z pałacu prezydenckiego, zabrał dosłownie wszystko, a przecież to nie była jego własność tylko całego narodu. Pochwalasz takie zachowanie ?

bronmus45

Re: Straszyć i rządzić, czyli polityka PiS

#12 Post autor: bronmus45 » 07 lut 2016, 5:43

ELKA pisze:Przepraszam Bronek, ale ja nie bardzo rozumiem, czym prezydent Komorowski zasłużył na Twoją sympatię? Co takiego dobrego zrobił dla Polski ?
Nie pytam złośliwie, tylko jestem ciekawa. Bo odchodząc z pałacu prezydenckiego, zabrał dosłownie wszystko, a przecież to nie była jego własność tylko całego narodu. Pochwalasz takie zachowanie ?
W pierwszej części powtarzasz jedynie bajki, jakie powiada Twój Pan. Czyli typowe zachowanie PiSgwarka. Co do zachowań prezydenta Komorowskiego, to zważ, że był on jedynie magistrem historii, a nie tak jak obecny - doktorem prawa. A mimo to, w pierwszych już miesiącach swojego urzędowania - ani też nigdy później - nie złamał Konstytucji dla przypodobania się swojemu promotorowi...

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Straszyć i rządzić, czyli polityka PiS

#13 Post autor: skaranie boskie » 07 lut 2016, 11:42

No i co ja mam powiedzieć?
Najpierw dobry, zwięzły felieton, niekoniecznie po myśli wszystkich, jednak tego sztuka nie wymaga, potem próba polemiki z treścią i niemal histeryczna reakcja Autora, co w końcu doprowadziło do zbędnej przepychanki. Trudno mi tu doszukiwać się winnych, jedyne, co mogę zaproponować, to powściąganie emocji i dyskusja na temat samego utworu. Nawet, jeśli ktoś nie zgadza się jego tezami, nie musi to bulwersować Autora. Zawsze może opisać to samo w inny sposób, jednak za równie niedopuszczalne uważam próby narzucania temuż autorowi tematów.
Bronka upominałem już wiele razy i mam nadzieję że coś z tych upomnień do niego dotarło. Tym razem muszę prosić ELKĘ, żeby też się starała najpierw pomyśleć, a potem pisać. Felieton Bronmusa traktuje o jego wizji nieprawości w kręgach władzy. Władzy sprawowanej przez tę, a nie inną opcję. Nie ma więc sensu wytykanie mu, że nie pisze o błędach innej. Może kiedyś napisze i co? Każesz mu wtedy przypomnieć, co złego robiła już opisana, czy ograniczysz się do taniego poklasku? Przemyśl takie zachowania, proszę.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

Re: Straszyć i rządzić, czyli polityka PiS

#14 Post autor: bronmus45 » 07 lut 2016, 11:55

"Nibytanka" mrzonek bronmusa45

Dobrym premierem
może być tylko piłkarz
umie wykiwać
Czas więc przywrócić Tuska
na to zaszczytne miejsce?
:cha:

ODPOWIEDZ

Wróć do „POLITYCZNE ECHA”