Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

Wszystkie rodzaje twórczości na tematy polityczne
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#21 Post autor: eka » 11 lut 2016, 18:32

:) Bronek, ile Ty masz lat, że idee fixe wciąż w Tobie?

Albo spuścizna zakłamanej perfidii propagandy komuny albo nastoletnie naiwne raje o powszechnej równości... nie wiem, ale w różnych sytuacjach jesteśmy różnie ważni. Tak już jest.
Admini wpierw zamyślili to forum, potem wybierali opcje serwerowe, wykupili licencję i co roku płacą haracz. Napisali prawo - regulaminy, ściągali ludzi na Ósme, komentowali każdy wpis, aby zachęcić do pozostania, rozbudowywali kolejne fora, ciągnęli wątki, pilnują aby się nie pożreć...

:myśli: Pomyśl.
I Ty czy ja mamy być im równi?

Nonsens. Powiem Ci w zaufaniu... cholernie się starają być równi nam, tym przybyłym na gotowe użytkownikom. Czasami się dziwię, czemu tak im na tym zależy.
Czasami, pewnie potem w nocy biczują się przed lustrem, część swej mocy pokazują, ale ile ich to kosztuje...
Potem milkną, nominują wiersze narwańca do konkursów miesiąca, aż wszystko wraca do normy.
:( chyba,że user nie wyciągnie podstawowej wiedzy, że nie obraża się po chamsku innych userów.

------------------------
Aha, z tego co pamiętam nie tylko admini i modzi zwracali Ci uwagę, więc nie uogólniaj.
Zdrówka.
:)

bronmus45

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#22 Post autor: bronmus45 » 11 lut 2016, 18:43

@eka
:crach:
...ależ ja nie mam nic przeciwko temu, aby ściągali z nas jakieś kwoty okresowe, aby im dopomóc w prowadzeniu portalu...!!!
Tylko żeby nas / mnie nie traktowano jak przedmioty, nie mogące kompletnie nic, oprócz pisania pod ich dyktando(zamówienia?)
Każdy z nas ma - powinien mieć - jakieś poczucie elementarnej podmiotowości !!! Klakierzy to wymysł komunistów i PiS-u !!!...
A ja do takich grup nie mam zamiaru należeć. :down:

Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#23 Post autor: eka » 11 lut 2016, 19:00

Kasa to najmniejszy trud, Bronek.
Załóż podobny społecznościowy portal, doprowadź do rozkwitu i bądź za niego odpowiedzialny... jak za swoje dziecko.
----------------------------------------
Ej... stać Cię na ochłonięcie.
:) :) :)

bronmus45

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#24 Post autor: bronmus45 » 11 lut 2016, 19:17

eka pisze:Kasa to najmniejszy trud, Bronek.
Załóż podobny społecznościowy portal, doprowadź do rozkwitu i bądź za niego odpowiedzialny... jak za swoje dziecko.
----------------------------------------
Ej... stać Cię na ochłonięcie.
:) :) :)
wykupili licencję i co roku płacą haracz. - a to niby ja napisałem?
...
Po kolei każde z Was, krytykantów mojej postawy stara się wszelkimi sposobami wykręcać kota ogonem, aby tylko postawić na swoim. Przykro obserwować takie mydlane postawy... :down:
Przecież ja tutaj - do jasnej cholery - nie nawołuję nikogo do buntu..!!! Po prostu wyrażam swoje zdanie prosto z mostu tak, jak mi dyktuje moje sumienie, a nie towarzyska ogłada wobec gospodarzy... Którym przecież też nie ubliżam, jak to potrafią robić gospodarze Polski wobec Narodu... za co właśnie ich nie cierpię...

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#25 Post autor: skaranie boskie » 11 lut 2016, 23:06

bronmus45 pisze:Mają przecież wolny wybór odejścia z tego miejsca w każdej chwili.
Święte słowa, Bronmusie!
Bronku, pragnę cię uświadomić, że Ósme piętro jest moją własnością, podobnie, jak dom w którym mieszkam. Jeśli do tego drugiego przychodzi gość i - zamiast do toalety - wali mi kupę do szafy, zgodnie z zacytowanym, zwyczajnie go wypraszam. Ty od pierwszych minut swojej tu bytności nie tylko do szafy mi robisz, ale również na podłogę i to we wszystkich pomieszczeniach. Nie mam zamiaru czekać, aż narobisz mi na stół i poproszę Cię o opuszczenie lokalu. Gdybyś jednakoż mojej prośby spełnić nie chciał, będę zmuszony poprosić siły porządkowe o usunięcie Cię siłą.
Tymczasem dostajesz kolejnego bana, już nie trzydniowego. Najwyższy wymiar, jaki mi przysługuje to trzysta lat. Nie będę jednak aż tak srogi i zablokuję Ci dostęp do portalu na trzy miesiące. Jeśli w tym czasie nauczysz się, czym różnią się prawa gościa od zwyczajnej hucpy, jakiej się tu dopuszczasz, pomyślę o warunkach dalszego twojego przebywania na Ósmym piętrze.
Wątek zamykam.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#26 Post autor: skaranie boskie » 12 lut 2016, 21:05

Myślę, że emocje opadły.
Ponownie otwieram temat, żeby uciąć oskarżenia o zamordyzm.
Jeśli ktokolwiek chce się wypowiedzieć na temat wszystkiego, co stoi powyżej, może to otwarcie zrobić. Proszę jednak pamiętać, że sprawca zamieszania - Bronmus - nie ma możliwości obrony i w związku z tym jednak tonować swoje wypowiedzi, a już na pewno go nie obrażać. Po administracji można sobie pojechać, jeśli ktoś to uzna za konieczne. ;)
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

TEUSZ

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#27 Post autor: TEUSZ » 16 lut 2016, 21:11

Jako komentarz do wypowiedzi admina niech wystarczy poniższa scenka, lecz ja nie zamierzam tutaj pełnić roli Jarząbka Wacława:

https://youtu.be/DCE2OWZA82o

Łubu dubu, łubudubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam.
Kultowa scena z filmu Miś, Stanisława Bareji.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#28 Post autor: lczerwosz » 16 lut 2016, 22:31

Nie wszyscy pamiętają ten film. Tylko my starzy.

Awatar użytkownika
jacek placek
Posty: 344
Rejestracja: 01 kwie 2012, 22:55

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#29 Post autor: jacek placek » 16 lut 2016, 22:56

Jak cię oba z Plackiem lubimy, tak tu nas wkurwiasz. Powiem ci z doświadczenia, że drugiej takiej administracji to z reflektorem przeciwlotniczym w biały dzień szukac. są tolrelancyjni. Placek kazał ci powiedzieć żebyś nie szukał dziury w całym bo szkoda ci potem nitki na cerowanie zabraknie.
Kiedyś kradliśmy księżyc, dziś skupujemy wiersze. :)

Awatar użytkownika
alchemik
Posty: 7009
Rejestracja: 18 wrz 2014, 17:46
Lokalizacja: Trójmiasto i przyległe światy

Re: Proste zasady - część 2, czyli bez "bułki w bibułce"

#30 Post autor: alchemik » 17 lut 2016, 2:46

lczerwosz pisze:Nie wszyscy pamiętają ten film. Tylko my starzy.
He he, ja pamiętam, a przecież nie jestem stary.
Dopiero co dobiegam do setki.

Po setce obiecuję zmienić moje nawyki seksualne.
Monoseksualizm.

Jedna partnerka na raz.

Rozumiem ducha Placka.

Nić za darmo.
* * * * * * * * *
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!

G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

* * * * * * * * *
alchemik@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „POLITYCZNE ECHA”