Komentarze a rola naszego portalu

Nie wiesz - zapytaj
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Komentarze a rola naszego portalu

#21 Post autor: skaranie boskie » 27 maja 2012, 14:35

A ja się cieszę, jeśli pośród tych dziesięciu emotek pojawi się jeden rzeczowy komentarz.
Pewnie lepiej byłoby odwrotnie, ale czy przyjemniej? Nie wiem.
Jedno jest pewne - nikt Ci nie będzie narzucał sposobu komentowania, a jeśli uczynisz to rzeczowo, na pewno spotkasz się z pozytywnym oddźwiękiem. O szybkim dziękowaniu nie ma mowy ;)
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Alek Osiński
Posty: 5630
Rejestracja: 01 lis 2011, 23:09

Re: Komentarze a rola naszego portalu

#22 Post autor: Alek Osiński » 28 maja 2012, 0:18

Gloinnen pisze:Widzisz, Al, a ja mam bardzo poważny dylemat. Wiele osób odchodzi z naszego portalu, argumentując, że nie życzą sobie uprawianego przez niedouków krytykanctwa odnośnie ich twórczości. Na Ósmym piętrze wiadomo, kto takowe uprawia (taka jedna Glo). Więc sama już nie wiem. Słodzić nieszczerze nie umiem. Pisanie zaś zgodnie z tym, co mi się wydaje, jest tak dalece źle odbierane, że skutkuje spektakularnymi odejściami. Uważam, że to jest żenada.
Owszem, żenada. Ale żeby z tego powodu zmieniać własne wzorce zachowań? Nie, zdecydowanie, nie. Jeśli jest się przekonanym o tym co się pisze, to nie warto oddawać pola. Są pewni zadufani twórcy, którzy po prostu biologicznie
nie tolerują krytyki i nic się na to nie da poradzić. Znajdą każdy pretekst żeby, w ich mniemaniu, się odgryźć. Wiadomo, jak się chce psa uderzyć, to kij się znajdzie. Ale zamykanie sobie ust, to nie jest żadne wyjście z sytuacji.Szczerość i tylko szczerość, chociaż najlepiej, w delikatny sposób wyrażona :D

iskierka

Re: Komentarze a rola naszego portalu

#23 Post autor: iskierka » 04 wrz 2012, 20:31

komentujmy bez agresji, obrazy autora
czyli na spokojnie :beer:

ODPOWIEDZ

Wróć do „KĄCIK PORAD”