coś z kabaretu

Podziel się tym, co lubisz najbardziej
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

coś z kabaretu

#11 Post autor: skaranie boskie » 30 paź 2017, 14:44

Sorry, Patko, ale strona na FB jest pochodną ósmego piętra i pomimo, iż to Ty nią zarządzasz, pozwól, że ja będę decydował, co się na niej znajdzie, albo zwyczaj nie ją zamkniemy. To nie była polityka, tylko tekst kabaretowy. Jeśli nie potrafisz tego odróżnić, to już nie moja wina. Będę wdzięczny za przywrócenie wpisu.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

coś z kabaretu

#12 Post autor: Patka » 30 paź 2017, 14:58

Niczego nie przywrócę. Zapewne nie zdążyłeś przeczytać komentarzy z fb pod twoim "cudnym" postem, ale wiedz, że nie tylko ja byłam niezadowolona z tamtego linku. Jak tutaj musi wisieć - skoro takie teksty bardzo ci się podobają - niech wisi, ale strona FB Ósmego Pietra nie jest twoją stroną. To tylko tekst kabaretowy, nie polityka? Patrz, a od pierwszego postu wspominasz o "wyborcach platformy" czy "pisowskich dotacjach".
Radzę też dokładnie przeczytać posty Leszka w tym temacie. Może one do ciebie dotrą.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

coś z kabaretu

#13 Post autor: skaranie boskie » 30 paź 2017, 15:04

Patka pisze:
30 paź 2017, 14:58
strona FB Ósmego Pietra nie jest twoją stroną.
Ale nazwa i logo są moje.
Proszę je usunąć, skoro nie mam mieć wpływu na to, co się na stronie pojawia.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

coś z kabaretu

#14 Post autor: skaranie boskie » 30 paź 2017, 15:11

Po mojej publikacji strona uzyskała rekordową w całej swojej historii ilość polubień, co przekłada się również na odwiedziny samego portalu. Usunięcie takiego wpisu uważam za działanie na szkodę portalu i w związku z tym będę się domagał usunięcia loga i nazwy.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

coś z kabaretu

#15 Post autor: Patka » 30 paź 2017, 15:18

Masz wpływ na to, co ma być umieszczone na FB. Ale powinno się mieć też trochę taktu, wyczucia, co można napisać, a co nie. Jak by spodobał ci się obrazek satyryczny przedstawiający ojca bzykającego własne dzieci, też byś go zamieścił?

No i zasadniczego pytanie - dlaczego właśnie ten tekst kabaretowy został umieszczony przy okazji wpisu o 6 rocznicy forum? Co ma jedno do drugiego? Sorry, to wyglądało tak, jakbyś tylko szukał pretekstu, by nieszczęsny link zamieścić również na stronie FB Ósmego Piętra.
skaranie boskie pisze:
30 paź 2017, 15:11
Po mojej publikacji strona uzyskała rekordową w całej swojej historii ilość polubień, co przekłada się również na odwiedziny samego portalu.
Żaden argument. Ludzi najbardziej przyciąga kontrowersja, gównoburze, pod takim czymś z chęcią się wpisują. Twój wpis nie zawierał niczego wartościowego.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

coś z kabaretu

#16 Post autor: skaranie boskie » 30 paź 2017, 15:26

Patka pisze:
30 paź 2017, 15:18
obrazek satyryczny przedstawiający ojca bzykającego własne dzieci
Też mi porównanie!
Zdeklasowany, były satyryk i pedofilia połączona z kazirodztwem.
Przeczytaj, co napisałaś i pomyśl, a potem zacznij dyskusję.
Patka pisze:
30 paź 2017, 15:18
Ludzi najbardziej przyciąga kontrowersja, gównoburze, pod takim czymś z chęcią się wpisują. Twój wpis nie zawierał niczego wartościowego.
Uważam, że lepiej niech przyciąga zacytowane, niżby miała odstraszać nuda, jak to miało miejsce dotąd.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
alchemik
Posty: 7009
Rejestracja: 18 wrz 2014, 17:46
Lokalizacja: Trójmiasto i przyległe światy

coś z kabaretu

#17 Post autor: alchemik » 30 paź 2017, 15:40

Nie lubię FB, bo rozkłada indywidualność.
Indywidualność tam, to ilość polubień.
Cierpię z powodu FB, bo zabiera intymność.

A ja wolę się masturbować bez polubień.
A tak w ogóle, wolę się prawdziwie pieprzyć, ale niech polubi mnie tylko jedna, Jedyna.

Co do pana Pietrzaka.
Wsiąkł w nurt polityczny.
Zagubił się, sprzedał.
Łatwiej było, kiedy przeciw wszystkim.
Musiał wybrać.

Wcale nie musiał.
Kasa robi swoje.

Skaranie, dobry tekst, ale zastanów się przy wklejaniu, w zależności od tego ile piw wypiłeś.
Ja optowałbym za postawieniem granicy na trzech. :beer: :beer: :beer:
Ostatnio zmieniony 30 paź 2017, 15:41 przez alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
* * * * * * * * *
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!

G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

* * * * * * * * *
alchemik@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

coś z kabaretu

#18 Post autor: lczerwosz » 30 paź 2017, 15:40

Myślę, że strona, czy raczej strony portalu VIII-piętro są własnością Skarania Boskiego i Gloinnen, podobnie jak loga i inne znaki towarowe, nawet nie zastrzeżone. Jednakże zbiorowy dorobek autorów tu publikujących jest własnością tych autorów w sensie osobistych praw autorskich. Nie chodzi tu o żadne prawa majątkowe, ani nawet prawo do dysponowania tymi tekstami. Dorobek użytkowników stanowi o wartości intelektualnej portalu. Posługiwanie się tym dorobkiem w celach stricte politycznych jest poważnym nadużyciem, naruszeniem dobrych obyczajów, umowy i to jest szkodliwe dla portalu (chociaż może nie jest szkodliwe dla Skarania Boskiego). Proszę o nie traktowanie portalu literackiego jak obory.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

coś z kabaretu

#19 Post autor: skaranie boskie » 30 paź 2017, 15:43

Widzę, że powoli zostaję ubezwłasnowolniony...
Cóż, portal jest opłacony do końca października przyszłego roku.
Ja się wyłączam. Nic tu po mnie...

Pozwolę sobie posłużyć się cytatem z klasyka - róbta, co chceta.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

coś z kabaretu

#20 Post autor: lczerwosz » 30 paź 2017, 15:54

skaranie boskie pisze:
30 paź 2017, 15:43
powoli zostaję ubezwłasnowolniony...
Nie jesteś ubezwłasnowolniony, ale nie stoisz ponad regulaminem, choć go z pomocą przyjaciół napisałeś. Publikując na FB nieprawdziwą reklamę portalu, w postaci linka do bardzo politycznie zaangażowanego tekstu jakiegoś tam pana Wojtka, to działasz na szkodę portalu. Swojego. Tekst tego Wojtka nie reprezentuje poglądów ogółu użytkowników portalu VIII piętro. Nie ma sensu rozważanie ile osób identyfikuje się z takimi poglądami, ile nie.

Dopisane 16:03
Nie wiem, czy VIII piętro przetrwa trzęsienie ziemi a raczej niebios.Czy ja przetrwam. Dostanę co najwyżej bana za przekonania. Dlatego piszę, póki mogę.
Otóż proszę zwrócić uwagę, że żyjemy w ciekawych czasach. Z jednej strony zagrożeni, jak niektórzy uważają, kaczystowskim totalitaryzmem, a z drugie rewolucją lewacką czy pełzającym puczem. Do kabaretu tematów aż nadto. Portal VIII piętro raz po raz targany jest na boki, następuje próba jego intelektualno-politycznego zawłaszczenia. Raz po raz pojawiają się użytkownicy chcący manipulować innymi, Zespołem moderatorów a nawet Administracją. Wszystkie te próby zostały skutecznie odparte. Ustaliła się równowaga sił, równowaga chwiejna, co oznacza w zasadzie nierównowagę. Stan ten jest utrzymywany, jak w przyrodzie, w sposób kontrolowany. Zarówno siły z lewa, jak i z prawa, równoważą się. I tak powinno pozostać.
Nie próbuję nawet wyobrazić sobie, co się stanie, gdy równowaga zostanie naruszona. Porównanie może na wyrost: pokój światowy, zwłaszcza w kwestii sił jądrowych, również utrzymywany jest dynamicznie, aktywnie w podobnej równowadze. Miejmy to na uwadze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „ULUBIONE”