Wakacyjne miejsca

Podziel się tym, co lubisz najbardziej
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
anastazja
Posty: 6176
Rejestracja: 02 lis 2011, 16:37
Lokalizacja: Bieszczady
Płeć:

Re: Wakacyjne miejsca

#11 Post autor: anastazja » 10 sie 2012, 22:49

Anastazjo, tylko pozazdrościć takich wakacji!

To prawda, było pięknie (dzięki kochanemu zięciowi) mnie nigdy nie byłoby stać na taki wypoczynek.
Pozdrawiam Glo :rosa:






Sede - jak mi przykro :no: nie płacz, może kiedyś...i Ty, też nie uwierzyłabym.
Masz buziaka :kiss:
A ludzie tłoczą się wokół poety i mówią mu: zaśpiewaj znowu, a to znaczy: niech nowe cierpienia umęczą twą duszę."
(S. Kierkegaard, "Albo,albo"

iskierka

Re: Wakacyjne miejsca

#12 Post autor: iskierka » 30 sie 2012, 15:54

ja znam dobre miejsca, ale nie wrzucę zdjęć bo nie umiem :no:
haha udało się
to są laliki i głuchołazy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

@psik
Posty: 506
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Re: Wakacyjne miejsca

#13 Post autor: @psik » 03 lip 2014, 19:44

ja tam polecam Mazury - jest takie miejsce na wschodniej ścianie jeziora Śniardwy - na trasie Orzysz - Pisz, w miejscowości Kociołek Szlachecki, należy skręcić w kierunku jeziora i dojechać do brzegu. droga 2 lata temu była dość paskudna. na miejscu było tylko jedno miejsce żeby coś zjeść i kupić piwko ale to szczegół - miejsce dla mnie jest magiczne - jeziora w tym miejscu ma bardzo płytką wodę na dużej nawet odległości od brzegu - co ważne jak się ma dzieci - widok na prawie całe jezioro - setki żaglówek jak są warunki - w oddali ledwo widać drugi brzeg

zresztą na Mazurach można być trzy dni tu, trzy dni tu, trzy dni tam - wszędzie pięknie, szanuje się tu turystę 100 razy bardziej niż nad morzem i w górach, jedzenie w knajpkach od dobrego do wyśmienitego, nie to co nad Bałtykiem, gdzie liczy się tylko masówka.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

ODPOWIEDZ

Wróć do „ULUBIONE”