Chemtrails - podziwiać czy bać się?

Uwaga! Tu wchodzisz na własne ryzyko i odpowiedzialność.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gloinnen
Administrator
Posty: 12091
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:58
Lokalizacja: Lothlórien

Re: Chemtrails - podziwiać czy bać się?

#81 Post autor: Gloinnen » 31 maja 2013, 21:02

A czymże jest islamski ekstremizm i na jakim gruncie wyrasta?
Poza tym - zgoda - co do "niemieszania", z tym że akurat czym innym są martwe zapisy konstytucyjne, czym innym realia życia. Owszem, my w Polsce mamy to "przemieszanie" w formie konkordatu, z tym że akurat z tego powodu ja się osobiście o swoje życie i bezpieczeństwo nie boję (no chyba, że pośmiertnie, bo niewątpliwie będę się w smole smażyć). W przeciwieństwie do tureckich kobiet i dziewcząt, zwłaszcza poza wielkimi ośrodkami miejskimi.
Dodam jeszcze, że są badania (poszukam linków), wykazujące wzrost liczby samobójstw wśród kobiet i młodych dziewcząt w Turcji, odkąd sprawcy morderstw honorowych mogą pójść siedzieć. To raczej nie jest "świeckie" społeczeństwo.
Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
jaguar
Posty: 364
Rejestracja: 15 lut 2017, 4:04

Re: Chemtrails - podziwiać czy bać się?

#82 Post autor: jaguar » 03 kwie 2017, 1:31

Post na czasie. Chciałam zerknąć na linki Glo, ale wszystkie zostaly z YouTube usunięte. Tutaj jest ciekawy link po ang. z faktami w załączniku. Chemtrails są realne, to już nie jest teoria konspiracyjna. Rządy amerykański i inne zamieszane są w modyfikację klimatu tzw geoinżynieria. Polskiej wersji artykułu niestety nie mam, ale dla chcącego nic trudnego :) http://www.geoengineeringwatch.org/mass ... ification/

ODPOWIEDZ

Wróć do „MOIM SKROMNYM ZDANIEM”