wolność

Uwaga! Tu wchodzisz na własne ryzyko i odpowiedzialność.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: wolność

#11 Post autor: skaranie boskie » 16 lis 2014, 17:25

lczerwosz pisze:doprowadza do przysłowiowego i nie tylko przysłowiowego Rzymu.
Ale to nie ja napisałem słynne słowa "Polsko! Twa zguba w Rzymie".
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 506
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Re: wolność

#12 Post autor: @psik » 04 sty 2015, 12:04

wolność wg socjalisty

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2085af6418

Dodano -- 13 lut 2015, 8:36 --

Najnowszy sondaż CBOS: Gdyby wybory parlamentarne odbywały się na początku lutego, na PO zagłosowałoby 38 proc. 38% obywateli nie widzi skandalu z orkiestrą owsiakową
38% obywateli nie widzi zapaści polskiej gospodarki
38% obywateli nie widzi skandalu z GIGANTYCZNYM długiem
38% obywateli nie widzi skandalu ze służbą zdrowia
38% obywateli nie widzi skandalu w aferach z udziałem rządzącej junty PełO-PeeSeL 34% obywateli nie widzi skandalu z zapaścią budowy gazo-portu
38% obywateli nie widzi skandalu z rujnacją przemysłu związanego z węglem w wyniku podpisanych zobowiązań przez premierówkę kopaczówkę 38% obywateli nie widzi skandali związanymi z malwersacjami ekipki PO PSL
38% obywateli nie widzi skandalu z zakupem pendolino (prawdopodobna łapówka)
38% obywateli nie widzi skandalu w związku z cudami nad urnami w wykonaniu zielonych ludzików
38% obywateli nie widzi skandalu w ciągłych kłamstwach i manipulacjach ekipki PO PSL
38% obywateli nie widzi problemu w aferach z udziałem członków PeOwych i PSLu
38% obywateli nie widzi skandali w malwersacjach dokonywanych przez AMBER-po-psl-sektę
38% obywateli nie PRZESZKADZA wszechobecny nepotyzm
38% obywateli nie widzi skandalu w związku z totalnie panującą cenzurą PO-lityczną w mediach
38% obywateli nie widzi skandalu w zmuszeniu obywateli by pracowali aż do śmierci
38% obywateli nie widzi skandalu w głodowych emeryturach
38% obywateli nie widzi skandalu w likwidowaniu małych firm budowlanych w wyniku budowy najdroższych autostrad
38% obywateli nie widzi skandalu związanego z zamknięciem programu gazu łupkowego
38% obywateli nie widzi skandalu w likwidacji polskiego przemysłu stoczniowego
38% obywateli nie widzi skandalu w kradzieży naszych pieniędzy z OFE
38% obywateli nie widzi problemu w tym że członki PO-PSL żarli za nasze pieniądze w drogich knajpach
38% obywateli nie widzi skandalu związanego z piciem wódy przez członków PO-PSL za nasze pieniądze w knajpach??????
38% obywateli nie widzi skandalu związanego z gigantycznym bezrobociu mimo faktu wyjechania 3 milionów Polaków z kraju????
38% obywateli nie widzi skandalu w związku z tym że obecna władza PO-PSL strzela z karabinów do górników.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

ODPOWIEDZ

Wróć do „MOIM SKROMNYM ZDANIEM”