Charlie Hebdo, Islam, wojna kulturowa

Uwaga! Tu wchodzisz na własne ryzyko i odpowiedzialność.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Charlie Hebdo, Islam, wojna kulturowa

#21 Post autor: nie » 16 sty 2015, 12:31

@psik pisze:(...)zamiast dopierdalać się do cudzych poglądów?(...) typowy hejter
To nie jest pierwszy wątek, w którym widzę głoszone przez ciebie idiotyzmy (nota bene bardzo niebezpieczne), a teraz jeszcze ból dupy o to, że ktoś cię zaczął z nich rozliczać.
Szerzysz głupotę i ponosisz tego konsekwencje, to bardzo proste, słuszne i potrzebne. :)
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

@psik
Posty: 506
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Re: Charlie Hebdo, Islam, wojna kulturowa

#22 Post autor: @psik » 16 sty 2015, 13:19

to masz to własne zdanie? czy tylko bijesz piane?

normalnie to bym się cieszył, ze moje poglądy są bardzo niebezpieczne( dla kogo?) ale niestety mam niską ocenę tych, którzy zajmują się cudzą dupą, więc twoja riposta ani mnie ziębi ani parzy.


jeszcze raz spytam - masz własne zdanie na postawione przez siebie pytanie tytułowe?
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Re: Charlie Hebdo, Islam, wojna kulturowa

#23 Post autor: eka » 16 sty 2015, 17:01

Nie - a w świetle tego tematu, jak oceniasz torturowanie islamistów zatrzymanych po akcjach terrorystycznych? Nie chodzi tylko o Polskę.

Awatar użytkownika
iTuiTam
Posty: 2280
Rejestracja: 18 lut 2012, 5:35

Re: Charlie Hebdo, Islam, wojna kulturowa

#24 Post autor: iTuiTam » 16 sty 2015, 17:09

nie pisze:
Dzięki za film ukazujący stanowisko kościoła katolickiego (i innych zlansowanych mózgów) w sprawie in vitro, aborcji i eutanazji. Mógłeś jeszcze dorzucić coś o tajemniczej grupie x osób rządzących zakulisowo światem; o tym jak Rockefellerowie modlą się po nocach do szatana; stworzeniu HIV przez amerykańskich naukowców w celu zmniejszenia populacji na świecie i o tym, że w smoleńsku był zamach a Dawkins to przywódca zakonu illuminatów, a mielibyśmy prawie pełny obraz tego, w co wierzy umysł zlansowany teoriami a la Marcinkiewicz+Mikke+KK+nastolatki robiące filmiki o NWO.

Film nijak się ma do tematu, ani do tego o czym pisała iTuiTam, ani do faktów takich jak poniższy.

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-dw ... Id,1587232
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 05078.html
Dziękuję za wypowiedź, Nie.
Chciałam napisać właśnie o takim używaniu, czy wykorzystywaniu przykładów. Te, o tzw eugenice, jak słusznie podkreślasz, nie mają nic wspólnego z tematem.

Miałam w ogóle nie wtrącać się do dyskusji, ponieważ zdawałam sobie sprawę, że jeśli się odezwę, to odwróci się przysłowiowego kota.
stajemy się szeptem...
szeptem...
szeptem
iTuiTam@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Charlie Hebdo, Islam, wojna kulturowa

#25 Post autor: nie » 16 sty 2015, 19:00

eka pisze:Nie - a w świetle tego tematu, jak oceniasz torturowanie islamistów zatrzymanych po akcjach terrorystycznych? Nie chodzi tylko o Polskę.
Oczywiście jako pogwałcenie prawa międzynarodowego i praw człowieka.
Osoby, które przekroczyły uprawnienia popełniły przestępstwo i powinny zostać ukarane.
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Charlie Hebdo, Islam, wojna kulturowa

#26 Post autor: skaranie boskie » 16 sty 2015, 23:01

nie pisze:o tym jak Rockefellerowie modlą się po nocach do szatana; (...) a Dawkins to przywódca zakonu illuminatów
Nie wiem, czy i do kogo się modlą Rockefellerowie, wiem natomiast, że w 1914 roku byli jednymi z założycieli Banku Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych, organizacji skupiającej w swoich rękach wszystkie finanse świata, a co za tym idzie postronki wszelkiej władzy.
Nie wiem też, kto jest przywódcą iluminatów, a przecież to nie wyklucza ich istnienia. Niedawno oglądałem jakiś film o nich (bodajże w National Geografic), był dość przekonujący.
Nie wiem wreszcie, czy źródłem mojej wiedzy jest kościół, albo firma Macierewicz i s-ka, wiem natomiast, że daleko mi do tych właśnie źródeł, chyba najdalej ze wszystkich, a przecież też twierdzę, że świat jest kierowany przez wąską grupę posiadaczy, której głównym walorem jest cynizm, a celem niepohamowany zysk.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „MOIM SKROMNYM ZDANIEM”