służ panu wiernie

Uwaga! Tu wchodzisz na własne ryzyko i odpowiedzialność.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
refluks
Posty: 714
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:49

służ panu wiernie

#21 Post autor: refluks » 09 gru 2017, 11:37

skaranie boskie pisze:
08 gru 2017, 16:13
chętnie zostanę pierwszym więźniem politycznym
Nie więźniem politycznym, a pospolitym przestępcą. W Strasburgu jeszcze póki co nie osadzają sympatii politycznych, a zgodność z literą prawa, a uwłaczanie jest przestępstwem pospolitym, karanym w całej Europie. W Niemczech już byś za to nie tylko siedział w ciurmie, ale i komornik opędzlowałby twoje mienie na pokrycie zadośćuczynień, przestępco pospolity.
Zawiadomiłem administrację forum o treściach przestępczych i tym samym w świetle obowiązującego prawa administracja ponosi odpowiedzialność prawną za eksponowanie w przestrzeni publicznej tych przestępczych treści. Jeżeli do jutra nie zostaną usunięte, to zawiadomię prokuratora, a temu ustawa nakazuje zająć się takim zgłoszeniem. Urban w odróżnieniu od ciebie jest inteligentny i ma prawników, dlatego posty przestępcze usunął , a ty jesteś głupkiem, to i dostaniesz kopa w dupę od sądu za przestępstwo nie polityczne, a tylko pospolite, kryminalisto.

Awatar użytkownika
refluks
Posty: 714
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:49

służ panu wiernie

#22 Post autor: refluks » 09 gru 2017, 11:51

alchemik pisze:
08 gru 2017, 16:10
Urodziłem się w totalitaryźmie.
(...)
Próbował przerobić mnie na serdelkę,
A kto ci sfinansował wykształcenie? Tatuś miał fabrykę i finansował studia? Czy jednak ten tak znienawidzony totalitaryzm wykształcił analfabetę? Na szczęście Bóg miłościw spełnia twoje marzenia i już twoje dzieci, znowu jak twój dziadek będą zapierdalały dzień cały za miskę strawy, a na przednówku zdychały z głodu w zapleśniałych norach.

Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

służ panu wiernie

#23 Post autor: eka » 09 gru 2017, 12:57

Dawno tak się nie uśmiałam :jez:
Setki tysięcy imigrantów zasiliło straszny kapitalizm, tam nawet na socjale wyedukowało dzieci, a pracując - pomagało rodzinom, które egzystowały w totalitarnym raju, gdzie śmietanka skapywała tym z białych domków, produkujących po różnych trybunach propagandę swej doskonałości.
Czemu do Korei Płn. nie przyjeżdżają spragnieni darmowej edukacji?

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

służ panu wiernie

#24 Post autor: skaranie boskie » 09 gru 2017, 15:36

Już nie będę polemizował z Refluksem, bo nie ma możliwości odpowiedzi.
Powiem tylko, że nazywanie kogoś, nieskazanego wyrokiem, przestępcą, jest również ścigane prawem. :)
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „MOIM SKROMNYM ZDANIEM”