Prawica kontra lewica. A gdzie leży prawda?

Uwaga! Tu wchodzisz na własne ryzyko i odpowiedzialność.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Prawica kontra lewica. A gdzie leży prawda?

#11 Post autor: skaranie boskie » 07 lip 2012, 0:42

Gloinnen pisze:A jednak stosunek do korporacji międzynarodowych, a także do KK, to istotny wyróżnik między lewicą a prawicą...
Ja się nie utożsamiam z żadną z opcji.
Znacie zapewne takie powiedzenie: gdyby wybory mogły coś zmienić, dawno by ich zakazano.
Ja sobie zakazałem.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 506
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Re: Prawica kontra lewica. A gdzie leży prawda?

#12 Post autor: @psik » 07 lip 2012, 10:33

W Polsce najlepiej KK miał za rządów SLD, więc trudno tu mówić o istotnych wyróżnikach. Przypominam jednak, że cały czas w naszym kraju rządzi i rządziła lewica. Jedyny prawicowy rząd to rząd Jana Olszewskiego. Odsunięty od władzy przez bezpiekę.

PO, PIS, SLD, Palikot, PSL, Ziobro - to wszystko są partie lewicowe. A najbardziej na prawo w tym całym tłumie jest o dziwo SLD , czyli partia, która sama o sobie mówi, że jest lewicowa.

Walki pomiędzy tymi ugrupowaniami są iluzja dla mas, tematami zastępczymi, nagłówkami w mediach. Tak naprawdę większością świata rządzi kilku ludzi za pomocą wszelkiego rodzaju służb specjalnych. Jeżeli chcemy zmiany władzy musimy wyjść na ulicę i ponieść krwawe ofiary, nie widzę innego wyjścia.

A teraz z innej bajki. :D Wiadomo ogólnie, że w każdym państwie istnieją służby specjalne. Jeżeli w naszym budżecie państwowym nie ma pozycji z wydatkami na w/w służby to znaczy, że nasz rząd płaci im na lewo. Czyli w tzw kopercie, sam powiększając szarą strefę. :D
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

ODPOWIEDZ

Wróć do „MOIM SKROMNYM ZDANIEM”