Ósme piętro

Uwaga! Tu wchodzisz na własne ryzyko i odpowiedzialność.
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gloinnen
Administrator
Posty: 12091
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:58
Lokalizacja: Lothlórien

Re: Ósme piętro

#191 Post autor: Gloinnen » 28 sty 2013, 1:13

iskierka pisze:oni mnie pogrzebali jestem trupem,
Iskierko, czy Ty w ogóle choć trochę myślisz? Do kogo masz pretensję o to, że wychodzą na jaw kolejne Twoje plagiaty?

Pomijam już fakt, że sama siebie pogrążasz, ale jest mi przykro, ponieważ swoim mataczeniem i kompletnym brakiem samokrytycyzmu, ośmieszasz osoby, które w dobrej wierze zaangażowały się w Twojej obronie, vide Alek Osiński...

Szkoda słów.
Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

Ania ayalen

Re: Ósme piętro

#192 Post autor: Ania ayalen » 28 sty 2013, 6:56

tak Glo, i to jest nie zabawne a smutne. Smutne jak cholera. W calej tej historii najbardziej dziwi mnie brakk elementrnej uczciwosci wobec siebie- albo swiadectwo intencji. Jesli popelnia sie czyn nieumyslny- za zwrocenie uwagi mozna tylko podziekowac. Bagatelizowanie czynu, obracanie jakichkolwiek uwag w atak lub przemilczanie ich jest dowodem umyslnego dzialania, nie wiem co na to powiedzialby Alek jako.prawnik, ale z ludzkiego punku widzenia tak to wyglada. Iza- o ile czytasz to- do przemyslenia. Ludzkie emocje to nie jest przedmiot ktorym mozna sie bawic, to energia ktora wraca do nadawcy. Mozna sie pogubic w sobie, mozna na chwile zbladzic, kazdemu zdarza sie zglupiec- rzecz w tym zeby uswiadomic to sobie. I naprawic to co sie spieprzylo, to co mozna jeszcze uratowac, albo choc przeprosic . Szczerze- z wola wygrzebania sie z tego kanalu, a nie - bezmyslnie na odczepnego klepiac przrprosiny , jednoczesnie przeczac im dalszymi krokami. To okresla jednoznacznie motywy . Jest mi przykro, nie cofne propozycji, gdybys chciala pogadac- jestem. Masz tu przyjaciol, nawet jesli w to nie wierzysz. Swiat nie jest naszym wrogiem Iza, o ile my nie jestesmy wrogiem sami dla siebie. I pamietaj ze to wszedzie tak sie skonczy, wszelki falsz. Wczesniej czy pozniej zostanie zdemaskowany, wiec po co? Po co?

e_14scie
Posty: 3303
Rejestracja: 31 paź 2011, 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ósme piętro

#193 Post autor: e_14scie » 28 sty 2013, 8:27

Ania ayalen pisze:wiec po co? Po co?
To takie zaburzenia kompulsywne, Aniu.
Iskra nie odpowiedziała mi na pytanie, czy jest ubezwłasnowolniona.
Każdy świt jest prowokacją do nowych nadziei. Skreślić świty!

Stanisław Jerzy Lec

_______________________
e_14scie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
Gloinnen
Administrator
Posty: 12091
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:58
Lokalizacja: Lothlórien

Re: Ósme piętro

#194 Post autor: Gloinnen » 28 sty 2013, 8:39

Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Ósme piętro

#195 Post autor: lczerwosz » 28 sty 2013, 10:14

Powtarzam, że uważam, że przedłużanie tego wątku nie ma sensu. Ani doprowadzanie nowych dowodów. Myślę, że Iskierka mało sobie zdaje sprawę z popełnianych czynów, działa bez poczucia czasu, bez odnoszenia się do przeszłości i bez planowania przyszłości. Dostała tu lekcję, zapewne ją odczuwa teraz bardzo silnie. Zmilczmy już teraz.

Awatar użytkownika
Gloinnen
Administrator
Posty: 12091
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:58
Lokalizacja: Lothlórien

Re: Ósme piętro

#196 Post autor: Gloinnen » 28 sty 2013, 10:19

Leszku, to nie tylko kwestia dowodów...
Koncentrujemy się tutaj na osobie iskierki, a czy ktoś pomyślał o Autorach? Przecież wiersz to coś bardzo intymnego, osobistego, to czyjeś uczucia ubrane w słowa, to kawałek czyjejś duszy. Jak może czuć się Autor, którego "kawałek duszy" ktoś inny prezentuje w wykrzywionym lustrze, jako swój, gdzie indziej?
To tak na marginesie, bo roztrząsaliśmy już kwestie prawne, proceduralne, regulaminowe, a to gdzieś po drodze umknęło. Ale ok, masz rację. Zamykam (się).
Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
Ewa Włodek
Posty: 5107
Rejestracja: 03 lis 2011, 15:59

Re: Ósme piętro

#197 Post autor: Ewa Włodek » 28 sty 2013, 10:26

lczerwosz pisze: Zmilczmy już teraz.
podzielam zdanie i nabieram wody do buzi

iskierka

Re: Ósme piętro

#198 Post autor: iskierka » 28 sty 2013, 10:27

Aniu, to nie ma sensu, ja jestem chora, oprócz wady wzroku. mam poważnie uszkodzone nerwy, nie mogę się nerwować, bo mogę sobie coś zrobić.. Panie Leszku nie zgadzam się z panem. wiem co zrobiłam, żałuje tego, ale żeby od razu ban na stałe śmieszne, jest jeden użytkownik co jak sam powiedział założył multikonta, i co?? A JA zrobiłam multi plagiat i co??

skąd wiecie, że to ja splagiatowałam? Bo co? dowiedzieliście się o mojej chorobie? Fajnie dystryminujecie i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ania ayalen

Re: Ósme piętro

#199 Post autor: Ania ayalen » 28 sty 2013, 10:50

Iza
nie wiedzialam o Twojej chorobie, nie podpieraj sie wiec nia. Chcesz porozmawiac- prosze, wiesz gdzie mnie znalezc. Tu...co chcesz jeszcze ugrac? Po prostu badz szczera, to nie jest trudne. Chorobe sie leczy a nie udaje zdrowa, uzywajac jej jako usprawiedliwienia. Chcialabym uslyszec jedno zdanie od prawdziwej Ciebie a nie wymyslonej, i wierze ze stacCie na to. Na normalne, ludzkie slowa osoby ktora wie co robila, ktora potrafi przyznac sie do tego i wyjasnic dlaczego . Wierze ze stac Cie na to Iza, nie teraz to pozniej. Poczekam, sadze ze nie tylko ja. W przyjazni nie ma miejsca na falsz Kochanie, na glaskanie po glowce tam.gdzie trzeba skopac tylek. Az taka chora nie jestes, wiec nie rznij slodkiej idiotki.

e_14scie
Posty: 3303
Rejestracja: 31 paź 2011, 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ósme piętro

#200 Post autor: e_14scie » 28 sty 2013, 10:52

Dość!
Ja też mam poważnie chore nerwy i źle to na mnie wpływa.
Każdy świt jest prowokacją do nowych nadziei. Skreślić świty!

Stanisław Jerzy Lec

_______________________
e_14scie@osme-pietro.pl

Zablokowany

Wróć do „MOIM SKROMNYM ZDANIEM”