Słowa mówią same za siebie czyli ostatni raz w tej kwestii.

Nasz lokalny Hyde Park
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tabakiera
Posty: 2365
Rejestracja: 15 lip 2015, 20:48
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Re: Słowa mówią same za siebie czyli ostatni raz w tej kwest

#21 Post autor: tabakiera » 15 kwie 2016, 22:20

Nie dziwię się, że potwierdzasz historię własnych klonów, tego nie możesz się wyprzeć, bo jest pokazane czarne na białym.
Mogłabym wkleić tu sporo korespondencji na wskazanie Twoich matactw, ale nikogo nie mam zamiaru mieszać w tym bagnie.

Większość Twoich zaczepek czynisz w białych rękawiczkach, odczytują je tylko osoby "w temacie".
Historia wygląda inaczej, niż ją przedstawiasz ale, wiadomo - zawsze i każdego przegadasz. Świetny z Ciebie manipulant.

Odnośnie komentowania - dobrze wiesz, że tworzysz własne TWA i gnębisz nielubianych, o czym świadczy ostra krytyka pod świetnym wierszem znienawidzonego przez Ciebie poety i pochwały tekstów, które są gniotami. Wiesz o tym dobrze, ale to Twoja strategia.

Teraz będzie królował Bartuś i jego klony, bardzo długo, bo przecież jest grzeczny i szanuje Regulamin. Janosika czas zacząć.


Gratuluję otwarcia wątku powitalnego i dania Ci pola do popisu. Rozkręcasz się.

Teraz zacznie się naukowofilozoficznosocjologiczny słowotok z argumentami z najniższej półki, ale ja nie odpowiadam.
Zero odbioru.

PS: Tu raczej nie masz z kim walczyć, nie ma funkcyjnych.
Niemniej jednak życzę portalowi powodzenia.

Demokracja jest dobra dla uczciwych ludzi.

Awatar użytkownika
barteczekm
Posty: 478
Rejestracja: 08 kwie 2016, 22:55
Kontakt:

Re: Słowa mówią same za siebie czyli ostatni raz w tej kwest

#22 Post autor: barteczekm » 15 kwie 2016, 22:32

tabakiera pisze: o czym świadczy ostra krytyka pod świetnym wierszem znienawidzonego przez Ciebie poety i pochwały tekstów, które są gniotami. Wiesz o tym dobrze, ale to Twoja strategia.
W tym momencie:
1. obraziłaś jakiegoś autora, któremu napisałem dobry komentarz i zasugerowałaś, że jestem wobec niego nieszczery (starczy spojrzeć na to do czego się odnoszę w komentowaniu i zobaczyć, że to wyssane z palca kolejne oszczerstwa)
2. O jakiego znienawidzonego poetę Ci chodzi? Co to za insynuacje? Takich nie ma, bo nie ma ludzi których nienawidzę. Każdy patrzy przez pryzmat siebie a Twoje emocjonalne, agresywne wypowiedzi jasno pokazują, kto nosi w sobie dużo negatywnych emocji.
" a Gniew twój bezsilny niech będzie jak morze
ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych

niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę"

Z. Herbert

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Słowa mówią same za siebie czyli ostatni raz w tej kwest

#23 Post autor: skaranie boskie » 15 kwie 2016, 22:38

Barteczku m, nie interesują nas wypadki z innych portali literackich i nie mamy zamiaru poświęcać cennego czasu na ich studiowanie. Napomknę tu jedynie, że punkt II-11 regulaminu stanowi, co następuje:
Zabronione jest zamieszczanie wypowiedzi naruszających prawo lub dobra osobiste osób trzecich. Na Forum nie będą również tolerowane bezpośrednie ataki personalne w stosunku do innych użytkowników, wynikające z różnego rodzaju prywatnych konfliktów.

Piszesz, że słowa mówią same za siebie.
Masz rację, mówią. Tak się jednak składa, że mówią wszystkie, nie tylko te, które raczyłeś nam tu, wybiórczo zaserwować.
W związku z powyższym, oraz uznając ten wątek w całości za zabronione regulaminem (II-15) działanie na szkodę portalu Ósme piętro, zmuszony jestem udzielić Ci upomnienia. Przestrzegam przy tym, że ewentualne dalsze działania w podobnym nastawieniu, zwłaszcza te, przenoszące do nas konflikty z innych miejsc w sieci, będą skutkowały posunięciami regulaminowymi z naszej strony.
Wątek zamykam.
Słowa, które skierowałem w tym poście do użytkownika barteczekm, mają zastosowanie odpowiednio do wszystkich zaangażowanych w zaistniały konflikt. Przestrzegam, że każdą próbę wznowienia tegoż potraktuję, jak działanie na szkodę portalu i wyciągnę z niej konsekwencje.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Słowa mówią same za siebie czyli ostatni raz w tej kwest

#24 Post autor: lczerwosz » 15 kwie 2016, 22:45

przepraszam, ale usunąłem posta napisanego po zamknięciu tematu, przecisnął sie przypadkowo.

Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE”