Chrześcijańskie przesłanie

Nasz lokalny Hyde Park
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#11 Post autor: skaranie boskie » 16 lut 2017, 22:30

Jak czytam takie wpisy, to zaczynam rozyumieć, dlaczego świat ma problem z terroryzmam i z tzw. państwem islamskim.
Widać pranie mózgu potrafi dokonać kolosalnych spustoszeń...
Miłego wzajemnie. :rosa:
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

elka

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#12 Post autor: elka » 16 lut 2017, 23:02

skaranie boskie pisze:Jak czytam takie wpisy, to zaczynam rozyumieć, dlaczego świat ma problem z terroryzmam i z tzw. państwem islamskim.
Ciekawe, kto jest za przyjmowaniem terrorystów, kto otworzył im granice... na pewno Kaczyński, bo nikt inny.
skaranie boskie pisze:Widać pranie mózgu potrafi dokonać kolosalnych spustoszeń...
Też tak myślę...

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#13 Post autor: skaranie boskie » 17 lut 2017, 16:20

Teraz mam mało czasu, ale wieczorem wydzielę część postów i przeniosę do wątku w MSZ. Ten miał być z gatunku przynależnego do Hyde Parku, a stał się stricte politycznym.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#14 Post autor: skaranie boskie » 17 lut 2017, 21:25

lczerwosz pisze:KDOś zbiera na nowe autko dla... Jak zbiorą za dużo, zawsze coś im zostanie. Dla dzieci.
Nie KDOś, tylko realny człowiek, niejaki Rafał Biegun.
I dobrze zrobił, bo na zwrot wraka nie ma chyba co liczyć.
Zapewne trafi do "sali tradycji" PiS.
Uważam, że to bardzo dobra akcja. Wziąłem w niej udział i zachęcam każdego, kto ma poczucie jakiejś elementarnej przyzwoitości. Chłopaka po wypadku nawet nie zbadał lekarz, natomiast opakowaną w Pancerne audi panią Szydło przewieziono do szpitala i z góry zapewniono, że zostanie tam siedem dni. Czy to nie zakrawa na absurd?
Dziś może już wyjść. Nagle wyzdrowiała, bo już minął termin, po jakim Sebastianowi grozi co najmniej trzy i pół roku odsiadki. Takie ma szanse zwykły obywatel w konfrontacji z pisowską machiną władzy. Niech chociaż wie, że nie będzie siedział za darmo.
Gdyby ktoś chciał dołożyć choćby złotowkę na słuszny cel, może to zrobić klikając tutaj.

Najzabawniejsze w całej szopce jest chyba to:
W wypowiedzi dla ośrodka TVP 3 w Bydgoszczy prezes PiS Jarosław Kaczyński stwierdził, że zbiórka „przekracza miarę zwykłego nadużycia” i „może być traktowane wręcz jako wezwanie do tego, żeby tego rodzaju zdarzenia miały już charakter nieprzypadkowy”.
Pewnie pan Prezes Polski powoła nadzwyczajną komisję do zbadania wszystkich przyszłych zamachów na Jego Otoczenie. Oczywiście z Panem Macierewiczem na czele.
elka pisze:Czy Ty nie czytasz żadnych polskich gazet, nie oglądasz polskich programów? Polskich zaznaczam, a nie niemieckich.
Gadanie o niemieckich gazetach jest równie sensowne, jak o chińskiej telewizji.
Jeśli odbiornik wyprodukowany w Chinach, to zapewne sieje wrogą propagandę, bo niepolski.
Zastanów się, co piszesz. Mogę Ci przytoczyć kilka polskich tytułów (mam na myśli polski kapitał właścicieli), które są zdecydowanie antypisowskie. Możliwe, ze kupują papier w niemieckim ARCTIC PAPER, albo MONDI, zapewne więc też nie są polskie. Uwierz mi jednak, że "Gazeta Polska" zaopatruje się u tego samego producenta. Przynajmniej ma papier dobrej jakości. Tylko papier.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
refluks
Posty: 714
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:49

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#15 Post autor: refluks » 17 lut 2017, 22:23

skaranie boskie pisze:niejaki Rafał Biegun.
http://niezalezna.pl/93929-nasz-news-zb ... e-dluzniko

Do kogo należy konto, na które wpłacane są pieniądze?

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#16 Post autor: skaranie boskie » 17 lut 2017, 23:14

Widzisz, przy takim rozgłosie raczej trudno będzie zdefraudować tę kasę.
Zresztą, to normalne działanie PiSuarów i nie dziwi mnie, że się w nie wpisujesz.
Obrzydzić ludziom każdego, kto w jakikolwiek sposób występuje przeciw państwu Kaczyńskiemu.
A są tacy, co mnie zarzucają zianie nienawiścią...
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
refluks
Posty: 714
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:49

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#17 Post autor: refluks » 18 lut 2017, 0:01

Odwołując się do poczucia jakieś elementarnej przyzwoitości zachęcasz ludzi do wpłacania pieniędzy na konto, którego posiadacza nie chcesz zdradzić.
A może po prostu nie wiesz do kogo należy konto?

A co do gwarancji jaką według Ciebie jest rozgłos – Kijowskiemu towarzyszy znacznie większy.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#18 Post autor: skaranie boskie » 18 lut 2017, 10:58

Ja nie zbiednieję o kilka złotych, nawet, jeśli zbiórkę prowadziłby jakiś oszust.
Najważniejsze, że pokażę rządzącym, iż nie wszyscy Polacy zgadzają się z tym, co mówi propaganda.
A może zauważyłeś, że pani premierzyca zawsze powołuje się na jakichś hipotetycznych Polaków.
Według niej zawsze "Polacy chcą" i to chcenie równie zawsze pokrywa się z działaniami rządu. Nie przeczę, że część Polaków tego chce, ale wypowiedź "Polacy chcą" sugeruje, że wszyscy Polacy chcą. Ja nie chcę i pokazuję to choćby przy okazji zbiórki na coś, co rządowi "nie leży". I mam - szczerze mówiąc - w dupie, ile z tej kasy przepadnie. Ważne, że rząd będzie sobie mógł zatrzymać wrak.
refluks pisze:zachęcasz ludzi do wpłacania pieniędzy na konto, którego posiadacza nie chcesz zdradzić.
A może po prostu nie wiesz do kogo należy konto?
A pamiętasz zbiórkę na rodzinę polskiego kierowcy, który zginął w Berlinie całkiem niedawno?
Czy zapytałeś wtedy do kogo należy konto?
A przecież pieniądze dotarły do celu. Zapewne teraz też dotrą, mimo twoich obaw.
Stare przysłowie pszczół mówi, że każdy sądzi według siebie. Gratuluję osądu zatem.
Odwołanie do Kijowskiego jest w tej sytuacji nietrafione. On nie robił publicznej zbiórki na konkretny cel, lecz zwyczajnie zdefraudował (prawdopodobnie, bo wyroku w tej sprawie - póki co - nie ma) kasę ze składek członków ruchu.
Jak widzisz, Refluksie, tkwisz w błedzie. Nie twoja (hipotetyczna) głupota jednak tego błędu powodem, a wiara w propagandę, zamiast w rozum. Rządowe media, a także sami rządzący w minutę po wypadku ogłosiły wyrok skazujący kierowce seicento. To działanie według starych, sprawdzonych wzorców. Nie PRL to wynalazła. To zwyczaj rodem z "Wielkiego Października".
Ja się z wyrokiem przedprocesowym nie zgadzam, a procesu się obawiam, z uwagi na próby zawłaszczenia sądów przez rządzących. Wyrok uniewinniający byłby ciosem, po ktorym rząd mógłby mieć problem z - co najmniej - wizerunkiem, a jest wysoce prawdopodobny, jeśli pan Ziobro nie będzie wyrokował zza oparcia fotela sędziego. Osąd rządzących opiera się bowiem na powszechnym przekonaniu (zarazem je wykorzystując), że pojazd uprzywilejowany w ruchu ma absolutne pierwszeństwo, co jest ewidentną bzdurą i nijak ma się do "Prawa o ruchu drogowym". Ale to już dyskusja techniczna.
Teraz odrobinę refleksji...
Jest gdzieś napisane: "Poznacie ich po owocach" (Mt 7:16)
Ja właśnie poznaję. Takiej eskalacji nienawiści do społeczeństwa, takich podziałów nie powodowali nawet komuniści. Ale to taka dygresyjka na marginesie, bo zapewne zaraz się dowiem, że wszystkimu winni cykliści i koklusz. No, może jeszcze gradobicie i PO.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

elka

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#19 Post autor: elka » 18 lut 2017, 12:26

skaranie boskie pisze:Takiej eskalacji nienawiści do społeczeństwa, takich podziałów nie powodowali nawet komuniści
Przykłady:
skaranie boskie pisze:Zresztą, to normalne działanie PiSuarów i nie dziwi mnie, że się w nie wpisujesz.
skaranie boskie pisze:Widać pranie mózgu potrafi dokonać kolosalnych spustoszeń...
skaranie boskie pisze:Jak widzisz, Refluksie, tkwisz w błedzie. Nie twoja (hipotetyczna) głupota jednak tego błędu powodem, a wiara w propagandę, zamiast w rozum
Takich przykładów chrześcijańskiego przesłania można znaleźć dużo więcej w Twoich politycznych wypowiedziach.
Czy to nie jest przypadkiem język nienawiści? Kto myśli inaczej niż Ty, to idiota.
Czy to nie prowadzi do podziału, Twojego podziału, na mądrych i głupich? Oczywiście mądry ten, kto za PO, głupi, kto za PIS.

A to dowodzi, że w Polsce, większość społeczeństwa, to debile.

To moja ostatnia publiczna wypowiedź.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Chrześcijańskie przesłanie

#20 Post autor: skaranie boskie » 18 lut 2017, 15:30

elka pisze:Czy to nie jest przypadkiem język nienawiści? Kto myśli inaczej niż Ty, to idiota.
Bardzo przepraszam, ale jeszcze mi się nie zdarzyło napisac o kimkolwiem par excelence idiota. Wybaczam Ci jednak, albowiem błądzisz nie z wlasnej winy. :)
elka pisze:A to dowodzi, że w Polsce, większość społeczeństwa, to debile.
Tym razem sobie zdecydowanie wypraszam.
Wiem, że jestem w większości. To, że na PiS głosowało 17 procent uprawnionych, oznacza, że większość jest mu przeciwna, bądź wstrzymała się od glosu. Ja się w tej większości mieszczę i protestuję przeciw takiemu stawianiu sprawy.
Rozumiem, że wyżej cytowane, to mowa miłości, jednak mnie do takiego uczucia ogromnie daleko.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE”