Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

Nasz lokalny Hyde Park
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#11 Post autor: eka » 16 maja 2017, 22:33

Całkiem dobry tytuł wobec tego;)

Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#12 Post autor: nie » 16 maja 2017, 23:01

A niedawno wspominałem pirata refluksa w swoim poście no i pojawił się.
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

kkkkk

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#13 Post autor: kkkkk » 17 maja 2017, 0:35

Ty to masz dopiero wejście smoka, Refluksjo. Ja tam się do ciebie nie umywam nawet.

Ale o co tobie chodzi, powiedziało mi się, że refluksem się odbije im, no refluks- taka przypadłość... Tak jak np. cholera, która jest chorobą.


Nie lubisz węszących i dedukujących, bo oni są irytujący, prawda? Dałaś temu dość ostro do zrozumienia - dlaczego? Cóż cię aż tak zdenerwowało?
Mnie też by tacy denerwowali - zgadzam się z tobą.
Mirka w sposób krytyczny komentowałam nie na tym forum, ale na innym, no ale przyznasz, że jeśliby ktoś chciał mnie podrobić, to wiadomo, że przebywał i na tamtym. Może zawężę krąg podejrzanych.
Ban, no cóż... Próbuję sobie ciebie zbanowaną wyobrazić - na wszystkich forach - i coś czuję, że... musi być tobie ciężko.

Należysz do kobiet, które szybko zapominają, ale nie zapominaj, kto, jako jedyny, wstawiał się tu m.in. za tobą i poważnie naraził co niektórym.
Nie zapominaj też, że ten ktoś nie skorzystał z niemoralnej oferty, a mógł - przecież taka niesamowita propozycja mi się trafiła - czy ty wiesz, jak ja mógłbym się tu obłapić, kochana, pomyśl tylko... Mlekiem i miodem bym płynęła!

Ale z jednym( a nie powiem którym) wypowiedzianym przez ciebie zdaniem odnośnie admina, to muszę się z tobą zgodzić w pełni - :ok:

Bywaj zdrowa.

Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#14 Post autor: Patka » 17 maja 2017, 11:43

Oba ostatnie wątki ze WChD zamykam, a użytkowniczkę kkkkk blokuję, żeby już nie mogła pisać podobnych bzdur i tym samym nie zawracała moderacji/administracji głowy i nie paskudziła na forum, które już wcześniej opuściła. Proponuję w końcu się zastanowić, czego się chce - być na forum czy nie być. Trzeciej, "półśrodkowej", opcji nie ma.
Gdy przyjdzie Admin, podejmie ostateczną decyzję w powyższej sprawie.

Na koniec dodam, że wyjawianie treści prywatnych (!) wiadomości jest zwykłą bezczelnością.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#15 Post autor: skaranie boskie » 17 maja 2017, 21:58

Admin już decyzję podjął. Konto kkkkk zostało usunięte na wyraźne życzenie jego posiadacza.
Co zaś się tyczy niemoralnej propozycji, wyjaśniam wszem zainteresowanym, że niejaki (właściwie niejaka) karolek była trzecim, kolejnym wcieleniem tej samej userki. Oczywiście zawsze za zgodą administracji. No, prawie zawsze. Jako karolka właśnie namierzyliśmy ją, co zaowocowało przeprosinami z jej strony i pozostawieniem konta karolek, oraz dochowaniem tajemnicy dotyczącej jego prowieniencji. Po przeczytaniu tego wątku czuję się z niej zwolniony i oświadczam, że karolek, to wcześniejsza Katrina i jeszcze wcześniejsze SamoZuo. Osoba z krwi i kości (nawet ładna), młoda, wykształcona (gdy ją poznałem studiowała psychologię, jednak nie wiem, czy ją skończyła) i - jak mi się kiedyś wydawało - kulturalna, o przemile brzmiącym imieniu Katarzyna.
Rzeczywiście zaproponowałem jej możliwość powrotu w zamian za podzielenie się wiedzą, którą zresztą i tak musiałbym zweryfikować. Skoro jednak nie chce do nas zaglądać, niech zrobi to, co zaoferowała mi w odpowiedzi na cytowną prywatną wiadomość.
To wszystko na temat karolka. Może poza tym, że propozycja jeszcze jednej szansy nie jest równoznaczna z namawianiem do trollowania. To chyba jednak dwie różne sprawy.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE”