Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

Nasz lokalny Hyde Park
Wiadomość
Autor
kkkkk

Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#1 Post autor: kkkkk » 16 maja 2017, 14:39

A teraz zabawimy się w moim stylu, nie będzie mi odejmowała „renomy” jakaś paniusia A.
Doprawdy, szanowny pan administrator w czerwieni, to król niemoralnych propozycji.
Szczerze mówiąc, propozycja że specjalnie dla mnie założy sukienkę, nie zażenowała mnie nawet w dziesięciu procentach tego, jak zażenowała poniższa.
I jeszcze jedno: nie jestem człowiekiem podłym i okrutnym dla tych którzy traktują mnie uczciwe i z szacunkiem. Niestety jednak wobec osób, które próbują robić ze mnie durnia potrafię być bardzo okrutna i sadystyczna.
A teraz się pośmiejemy, będzie to śmiech politowania. No to miłej lektury:

Witaj, Kasiu.
Nie zwracaj uwagi na wpis w wątku Mirka13. Musiałem coś napisać, żeby uśpić czujność.
W sumie to naprawdę nie mam nic przeciw temu, żebyś u nas dalej egzystowała, ale chyba nie w takiej formie, jak ostatnio. Dlatego proponuję Ci założenie innego konta i zachowanie tego w dyskrecji.
Oczywiście nikt, nigdy i nic nie daje za darmo, dlatego w zamian poproszę Cię o podzielenie się wiedzą na temat użytkowników, z którymi tak uroczo się spierasz. Mam względem nich pewne podejrzenia, niestety niepoparte dowodami. Gdybym wiedział coś więcej, mógłbym właściwie zareagować na ich obecność tutaj. Akurat Tobie wierzę, gdy piszesz o nich, że występują w kilku osobach. A wierzę dlatego, że pomimo różnych występów, zawsze byłaś względem mnie uczciwa. I wiesz, co? Chciałbym, żeby tak zostało.
To co? Dogadamy się? Rejestrujesz na Ósmym całkiem nowy nick i żadne z nas nigdy się nie przyzna, że wie, iż coś go łączy z karolkiem? Jeśli tak, daj znać, a konto kkkkk usunę.
Tymczasem będę czekał na odpowiedź. Trzymaj się.

Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#2 Post autor: nie » 16 maja 2017, 15:23

Niezbyt mi to przypomina styl Skarania, choć sam wchodziłem z nim w podobne układy. : D
A nawet gdyby, to żadna sensacja.

No i nie ma się co przejmować trolami - one nic nie mogą.
W razie rozrabiania obowiązuje standardowa procedura ostrzeżenie + ban.
Czasem taki trol, chcąc zrównoważyć swoje zachowanie, potrafi nawet merytorycznie skrytykować utwór.
To nie jedyna zaleta. Występy troli potrząsają portalem, kiedy ten przysypia i konsolidują społeczność.
Sam wysiłek trola włożony w zaszkodznie portalowi odnosi odwrotne skutki. Trochę jak trucizny, które w niewielkich dawkach bywają lekarstwami. Może powinno się wprowadzić pojęcie pożytecznego trola.
Sam trol zaś nieefektywnie traci czas swojego życia i resztki zdrowia psychicznego.

Może mi ktoś wyjaśnić, czy chodzi o tego karloka, naszego byłego usera, tego zafascynowanego Harrym Potterem?
Bo ja go pamiętam jako całkiem przyzwoitego i zasłuzonego nawet usera z ciekawymi utworami i wybujałymi nieco teoriami psychologicznymi. O ile pamiętam, obraził się na portal za jakąś niesłychaną pierdołę w stylu zburzenia zamku jego w piaskownicy.
Czy takie wydarzenie mogło przeobrazić go w psychola, który po nocach zakłada konta i troluje portale?

Jak już wspomiałem w wątku Waldemara Kubasa, na tej wyspie przebywa legalnie wielu piratów, u których pojawienie się jakiegoś trola wywołuje co najwyżej uśmiech politowania.

No i jaki to wszystko ma związek z Halmar?
Błagam, wciągnijcie mnie w tę grę, bo to pierwsza intryga od dawna, wobec której jestem mocno niedoinformowany. A chcę być przynajmniej pionkiem na tej szachownicy : (
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

kkkkk

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#3 Post autor: kkkkk » 16 maja 2017, 16:49

Nie, no oczywiście, żadna to sensacja, to całkiem przyzwoita propozycja.

Admin sam namawia do trolowania - a co , nie może? Może. Czepiam się jak zwykle i tyle. To przewrażliwienie.

Wiesz, Nie, widzę, że jak zwykle, czujesz się niedoceniony, „szef” zamiast do ciebie to do mnie takie intratne kontrakty adresuje... Poczekaj cierpliwie, może dla ciebie też będzie miał jakąś propozycję.
Poważnej konkurencji też miał nie będziesz w mojej osobie, no bo ja, mam nadzieję stąd zniknąć, gdy tylko "szef" przeczyta.

Także droga wolna, trzymam za ciebie kciuki, sukcesów samych życzę.

Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#4 Post autor: nie » 16 maja 2017, 18:13

Ktoś napisał do mnie, że jeśli to prawda, co piszesz, to koniec portalu:

"Nie wyobrażam sobie funkcjonowania portalu.
Trolle robią sobie polewki z userów, krytyka spada do poziomu pyskówek, odwetów, intryg, fałszywych opinii.
Na cholerę komentować i publikować?
Gdy admin sam w centrum tego bajzlu?
Kto tu zostanie?
Trollownia, a nie 8."

Ja:
"Ja.
Zostanę kapitanem tej spróchniałej łajby i przemianuję ją na Ósme Działo Pokładowe: nieprzyjazna stolica trolli."

Dodałem, że wczoraj na czacie ogłosiłem koniec Ósmego Piętra, czego świadkiem była tabakiera, i spytałem, czy uważa to za zbieg okoliczności. https://youtu.be/RDdc0-JD8Dk
I że jeśli Admin namawia do trolowania wlasnego portalu, to znaczy, że jesteśmy w psychiatryku, czyli u siebie.

Po czym osoba ta uznała mnie za esbeckie multikonto Skarania boskiego i zwyzywała. xD
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

kkkkk

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#5 Post autor: kkkkk » 16 maja 2017, 19:31

Oj, nie martw się tak ,Nie, o poziom portalu.
Jaki tam poziom dna od razu? Administrator to nad wyraz mądry człowiek, nie wiedział chłop jak się mnie pozbyć, bo błędnie myślał, że tu chcę zostać, a ja tylko panią A upomniałam uprzejmie, żeby w cudze ciuszki się nie stroiła, bo jej się krzywda może stać. Biedny admin uznał więc, że trzeba napisać jakiś nonsens, po który, uniosę się honorem, nie mogąc totalnie przez absolutnie patrzeć na to miejsce i sama odejdę na amen. No i strzał w dziesiątkę! Niesamowite! Miał fantastyczny i skuteczny pomysł, okraszony ponadludzkim strateg- izmem i kunsztem – Nie, ty powinieneś podziać jego intelekt! Jak możesz nie rozumieć sedna tego planu?! - on jest doskonały! Toż to prawdziwy geniusz! Działał w słusznej sprawie pod osłoną paranormalno-ponadnaturlano-strategiczną. Wiem, że administrator ci imponuje. Nie chcesz otwarcie się do tego przyznać. Pocieszę cię jednak - Przy odrobinie szczęścia, myślę, że mu kiedyś dorównasz. Naprawdę, ja wcale nie żartuję!

Póki co, postaw sobie jego obraz przed łóżkiem i módl się, módl się żarliwie, mój drogi, o odkupienie twojej niewiernej duszy w portal tenże jakże srogo wątpiącej. Boś zgrzeszył i to ciężko, wiara twa okazała się zbyt słabą. Pomodlę się o twoją duszę - tyle mogę dla ciebie zrobić.

Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#6 Post autor: nie » 16 maja 2017, 19:42

Nie martwię, napisałem, że nie ma powodów.
Polemizuję za to z problemami innych. Psychoterapia i serum prawdy.
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

kkkkk

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#7 Post autor: kkkkk » 16 maja 2017, 19:51

Skoro tak, to dobrze. Widzę, że masz zdrowe podejście, choć miejscami nieco zmienne.

refluksowy gość

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#8 Post autor: refluksowy gość » 16 maja 2017, 21:45

kkkkk pisze:nie będzie mi odejmowała „renomy” jakaś paniusia A.
O toto! Renoma słusznie w cudzysłowiu.
Zwykle pitolenie o zwyrodniałych zwyrodnieniach. Zarżnąć piłą, kołek w odbyt wsadzić, rozpuścić w kwasie zwłoki i tak dalej. I ta klawiaturowa pląsawica.

A w tytule nie stawia się kropki, bebulku niegramotny.


A teraz do rzeczy.
Dostałem na prywatny adres mailowy wiadomość od pewnego użytkownika, że podejrzewa się mła o udzielanie się na tym forum na innym niż refluksowym koncie.
Zatem

OBWIESZCZENIE REFLUKSA NA OKOLICZNOŚĆ ODCHYŁU BEBULKA CZYLI KAROLKA

Oto ja piszę, refluks i obwieszczam donośnie:

Nie mam na tym forum innego konta niż refluks z avatarem ze zdjęciem fascynującej i przecudnej urody Nurse Diesel.

Nie mam potrzeby zakładać kolejnego konta, bo:
- dotychczasowe, refluksa, nie zostało skasowane, tylko mam kolejnego półrocznego bana za rzucanie wulgaryzmami. Jeśli mię pamięć nie myli to na obecnego bana zapracowałem za zwyzywanie admina od huia (i kufa należało mu się) i jak wrócę we wrześniu to go tak samo zwyzywam.
- ni mom tero czasu na udzielanie się na forach tak literackich, jak i innych, bo mam od huhu roboty, tak zawodowej, jak i z gruntu prywatnego i nie wiem, czy jak mnie we wrześniu tu odbanują, to coś nowego opublikuję. Nawet na Onecie nie wprowadziłem od trzech miesięcy żadnego komentarza, chociaż wcześniej nie było poranka, żebym nie wpadł i nie zwyzywał rusofobów i promerykanistów od debili, bo są debilami.
A po drodze.
Kiedy miałem bana pierwszego na pół roku tutaj zawędrowałem na pewne forum literackie. Nie pasowało mi i doprowadziłem do samozbanowania nazywając adminkę bardzo dosłownie. I tak ją delikatnie nazwałem, bo tempa strasznie.
Podczas obecnego bana, w okolicach lutego (chyba) zalazłem na inne forum literackie i też doprowadziłem do samozbanowania, bo mię wkufiali, a ja nie potrafię nie włazić i nie czytać i nie pisać, jeśli nie mam zakazu wstępu. Słaby jezdem.
Na obydwu wspomnianych forach występowałem pod nickiem refluks z avatarem ze zdjęciem przecudnej urody i elektryzującej siostry Diesel. Więc jest do sprawdzenia co opublikowałem i nawywijałem a przede wszystkim, że nie kłamięę. I po samozbanowaniu nie zakładałem kolejnego konta na wspomnianych forach.


Karolku, jesteś tak pierdyknięty, że ja pierdziu.
Ale to nie jest zabronione.
Problem w tym, że okazałeś się internetowym ścierwojadem, który trauluje sieć i szuka, tropi, węszy.
Że moje imię zaczyna się na A to wiesz, bo namierzyłeś mła na pewnym forum. Tam podpisywałem swoje posty imieniem i nazwiskiem.
Na dwu forach zasrywałeś moje skrzynki swoimi chorymi wybździnami. Swego czasy zatrwożyłem się, że odpowiadam dwunastolatkowi.
I tak, owszem, zaprawdę powiadam tobie, gupku, i czytającym teraz, że przeczytałem na pewnym forum twoje liryzmowe twory do mła skierowanie, w których liryzmowo mi się odgrażałeś. Że co to mię strasznego czeka, jak tu pojawisz się. I że winno mi po rajtuzach polecieć.
Wedle dupencji mię to wszystko lata, bo ja się generalnie mało czego boję, a już na pewno nie forumowych waryjatów.
Ale że oskarżasz mię o drugie konto na tym forum, to już inna bajka.
I teraz się weź, stalkerowy czubie, przedstaw z imienia i nazwiska i zarzuć mi swoje zarzuty firmując je nie wsiowym nikiem, a imieniem i nazwiskiem, że będąc zbanowanym założyłem konto na tym forum.
Miej jaja, honor i odwagę i to zrób.
A jeśli nie to idź w piździec.


Podobno jesteś psychologiem.
Mam nadzieję, że nie prowadzisz praktyki terapeutycznej, bo jeśli tak, to winna się tobą zająć odpowiednia komisja.
Taki czub jak ty nie powinien zajmować się innymi.
To pisałem ja, refluks.

@Baśka

Sory, że masz nieprzyjemności na okoliczność podejrzeń, że jesteś moim wcieleniem.
Swoją drogą ta twoja „Kapusta” tak capi, że jak tu wpadnę we wrześniu, to będziesz z nią fruwać.
I bardzo proszę nie robić tej kobicie problemów na okoliczność urojeń kalolka, głupiego fifolka.

Senkju fenkju za uwagie.

P.S. Pisarze do piór, refluks do roboty, waryjaci do łóżek z pasami!!

Awatar użytkownika
eka
Moderator
Posty: 10469
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#9 Post autor: eka » 16 maja 2017, 22:26

To jak u Alfreda Hitchcocka - wstęp jak trzęsienie ziemi - a napięcie też będzie rosnąć?
Czy zamiana w komediodramat romantyczny?
:kofe:

Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Program satyryczno-rozrywkowy na dziś.

#10 Post autor: nie » 16 maja 2017, 22:30

Nowy dział na forum, przeznaczony na teorie spiskowe.
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE”