Szach Mat

Nasz lokalny Hyde Park
Zablokowany
Wiadomość
Autor
kkkkk

Szach Mat

#1 Post autor: kkkkk » 17 maja 2017, 3:05

Cóż Refluksjo, przededukowałam sobie twoją odpowiedź i śmię na 100 procent twierdzić, że wpadłaś – wpadłaś jak śliwka w kompot, kochanie.

Po moim występie pod utworem Harmal ( był słaby, to przyznaję, zdenerwował mnie ktoś na innym forum i nie wiedziałam, gdzie się wyżyć. W rezultacie najadłam się wstydu i zapłaciłam wysoką cenę za ten występ) każdy, ale to absolutnie każdy(niewinny) mając na uwadze ten mój „spektakularny” występ, dokładnie analizując jego treść, a także późniejszą kreację niejakiej Baśki, i moje wcześniejsze zachowanie jako karolka, a także na innym forum wobec Mirka, każdy, nawet ja sama, jak byłabym postronnym obserwatorem, orzekłabym, że owa persona jest moim klonem. Ty jedyna, natomiast, nie zarzuciłaś mi "perfidnego zasłaniania się tobą", żebym mogła uratować swojego klona i resztki "ośmieszonego" imienia. Nie zarzuciłaś mi, że się kompromituję, desperacko próbując się zasłonić tobą, tylko że jestem "popierdzielonym psycholem", co to węszy i zanadto dociekliwy jest. Nawet jak byś nie była aż tak na bieżąco z forum, to chciałabyś wiedzieć, co to za "Baśka" i spojrzałabyś na jej kreację, wystarczyłoby żebyś pamiętała jak się zachowywałam, jak pisałam opowiadania i co o sobie personalnie pisałam - to by ci w zupełności wystarczyło do posądu o klonowanie. Oczywiście z wiadomych względów nie musiałaś spoglądać po raz drugi, he, he.
Zaczęłaś natomiast żywo przepraszać ową Baśkę, za to, że ją o ciebie posądzam. Tylko że, powinnaś myśleć jak wszyscy, że Baśka to ja... Powinnaś zjechać mnie za oba "moje klony", a nie przepraszać. Tak naprawdę przeprosiłaś siebie.

Refluksjo, aleś ty ich zrobiła w jajo! Uwierzyli ci, "bystrzaki", uwierzyli, że Baśka to ja. Brawo. Możesz sobie pogratulować.

Powiem ci jedno, bo nie zadeptuję ludzi do których jednak mam jakiś szacunek, a do ciebie pod pewnym względem mam. Powiem ci za co cię szanuję: za to, że walisz prosto z mostu, np. odnośnie tego, co myślisz o adminie. Ja tak nie umiem.
Po drugie:Jako psychologiczny psychol i popapraniec jestem pewna że na moim miejscu zachowałabyś się podobnie i nie dała przekupić jakimś gównem, masz swój honor - za to też masz od mnie cegiełkę szacunku.

Aczkolwiek przeskrobałaś pod moim adresem poważnie i to sobie zapamiętam raz na zawsze.



Podpisano:
Twój Na Zawsze Bebulek

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Szach Mat

#2 Post autor: skaranie boskie » 17 maja 2017, 22:05

kkkkk pisze:Refluksjo, aleś ty ich zrobiła w jajo! Uwierzyli ci, "bystrzaki", uwierzyli, że Baśka to ja.
Gdyby uwierzyli, Baśki już by tu nie było. Jak widać twoja psychologia jest lekko nadymana.
Niestety, Tobie, Kasieńko też przestaliśmy wierzyć.
Nie masz już głosu i raczej go nie odzyskasz. Nawet, jeśli uda Ci się ponownie tu zarejestrować, natychmiast po wykryciu będę Cię usuwał bez ostrzeżenia.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE”