Zeszyt skarg i zażaleń - NathirPasza kontra Gloinnen

Nasz lokalny Hyde Park
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gloinnen
Administrator
Posty: 12091
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:58
Lokalizacja: Lothlórien

Re: 25 grudnia - narodziny syna bożego

#11 Post autor: Gloinnen » 15 lut 2012, 14:11

Przepraszam, Bonifacio, za śmiecenie w Twoim wątku.
Przyznaję się także do emocjonalnej reakcji.
Bonifacio Sieczepia pisze:Make love, not war!
Zgadzam się. :ok:

Pozdrawiam,

Gloinnen.
Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: 25 grudnia - narodziny syna bożego

#12 Post autor: skaranie boskie » 15 lut 2012, 19:37

A ja proszę NathirPaszę o zaprzestanie dyskusji na temat jakości portalu w wątku poświęconym zgoła innej tematyce.
Nic nie stoi na przeszkodzie założeniu nowego tematu pt. "czego nie lubię (albo co mnie wkurza) na ósmym piętrze". Tam napisz o wszystkich swoich zastrzeżeniach pod adresem administracji. Na pewno na nie merytorycznie odpowiemy.
Możliwe, że i inni zechcą dodać coś od siebie.
Jest jeszcze jeden aspekt całej sprawy.
Miałeś dość czasu na sugerowanie nam swoich pomysłów na portal. Podobno wiesz jak. Tymczasem wolałeś prowadzić mało wnoszące utarczki słowne z drugim Moderatorem, skutkiem których ów czas dobiegł końca.
Teraz mogę Cię jedynie zaprosić do dyskusji, o jakiej wspomniałem wyżej.
Tymczasem udzielam Ci upomnienia za nieuzasadnione szkalowanie Administratora portalu.
Dalsze twoje wynurzenia na temat innych użytkowników, bądź na temat portalu w nieprzewidzianym na to miejscu, pociągną za sobą kolejne sankcje przewidziane regulaminem.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

NathirPasza
Posty: 803
Rejestracja: 30 paź 2011, 17:05
Lokalizacja: Piwnica

Re: 25 grudnia - narodziny syna bożego

#13 Post autor: NathirPasza » 15 lut 2012, 23:33

skaranie boskie pisze:A ja proszę NathirPaszę o zaprzestanie dyskusji na temat jakości portalu w wątku poświęconym zgoła innej tematyce.
Nic nie stoi na przeszkodzie założeniu nowego tematu pt. "czego nie lubię (albo co mnie wkurza) na ósmym piętrze". Tam napisz o wszystkich swoich zastrzeżeniach pod adresem administracji. Na pewno na nie merytorycznie odpowiemy.
Książę W Lśniącej Zbroi, jeszcze raz podkreślam (i prosiłbym Administrację, aby trzymała się faktów, nie własnych manipulacji), iż to nie ja zacząłem wątek personalny. Moje spostrzeżenie było całkowicie odnoszące się do tematu. Wynik dyskusji sprowokowała Gloinnen pisząc o moim poziomie, porównując mnie do "poniektórych" nie chcąc przy tym wymienić o których "poniektórych" jej chodzi.
skaranie boskie pisze:Miałeś dość czasu na sugerowanie nam swoich pomysłów na portal. Podobno wiesz jak. Tymczasem wolałeś prowadzić mało wnoszące utarczki słowne z drugim Moderatorem, skutkiem których ów czas dobiegł końca.
Nie przekręcaj sytuacji. Odszedłem, nikt mnie nie pozbawiał funkcji, wręcz przeciwnie, mam wrażenie że starano się mnie za wszelką cenę przekonać do pozostania. A odszedłem nie dlatego, że lubię prowadzić utarczki słowne, lecz dlatego, że zostałem na forum zwyzywany bardzo wulgarnie przez Artiego, którego dopiero teraz postanowiliście zbanować. Po bardzo długim czasie w którym jego wybryki i wasza opieszałość po stokroć bardziej przyczyniły się do pogorszenia wizerunku forum, niż moje uwagi.
skaranie boskie pisze:Tymczasem udzielam Ci upomnienia za nieuzasadnione szkalowanie Administratora portalu.
Dalsze twoje wynurzenia na temat innych użytkowników, bądź na temat portalu w nieprzewidzianym na to miejscu, pociągną za sobą kolejne sankcje przewidziane regulaminem.
To bardzo wygodne. Czemu nie zauważyłeś, że to nie ja zacząłem dyskusję uderzającą w kogokolwiek personalnie? Czy Bonifacjo nie ma swojego zdania? Mógł ze mną dyskutować, tymczasem to Glo się wtrąciła, także nie na temat i do tego atakując mnie bezpośrednio.

Dziwnie się dzieje, skoro broniący się dostaje kare zamiast atakującego.

Poza tym przypominam Ci skaranie, iż po Twoim odejściu z Ogrodu, nie masz prawa zwracać mi uwagę na temat "nieodpowiedniego zachowania". Swoimi wypowiedziami nie naruszam zasad kultury, zaś regulaminu forum nie złamałem (nie ma żadnego punktu odnośnie wypowiedzi krytykujących forum), także poziomem swoich uszczypliwości nie przekroczyłem poziomu, który chociażby Ty i Glo bodajże dwa razy przekroczyliście.

Ja tu tylko dyskutuję.
Mieszkam w wysokiej wieży ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim nie walczę już o nic
Palą się na stosie moje ideały
Jutro będę duży dzisiaj jestem mały

Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności

Awatar użytkownika
Gloinnen
Administrator
Posty: 12091
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:58
Lokalizacja: Lothlórien

Re: 25 grudnia - narodziny syna bożego

#14 Post autor: Gloinnen » 16 lut 2012, 9:47

NathirPasza pisze: iż to nie ja zacząłem wątek personalny.
Chciałam tylko zauważyć, że to Ty pierwszy wywołałeś administrację do tablicy, pisząc prowokacyjnie:
NathirPasza pisze:Nikt mi też nie broni się wyzłośliwiać, zamiast robić dobrze administracji.
NathirPasza pisze:Poza tym przypominam Ci skaranie, iż po Twoim odejściu z Ogrodu, nie masz prawa zwracać mi uwagę na temat "nieodpowiedniego zachowania".
Podjąłeś się współpracy z nami, doskonale znając naszą historię. Jest takie powiedzenie o gałach, które widziały, co brały...
Byłeś pierwszym (po administratorach) zarejestrowanym u nas użytkownikiem, pierwszym moderatorem, uczestniczyłeś w pracach nad powstawaniem portalu od początku. Jakoś wtedy nasza ogrodowa przeszłość Ci nie przeszkadzała. Wiele razy daliśmy Ci do zrozumienia, że szanujemy Cię i doceniamy.
Wydarzenia i zaszłości z innych portali nie mają i nie powinny mieć absolutnie żadnego wpływu na relacje i zasady obowiązujące na Ósmym piętrze. Fakt, iż na jednym z forów popadliśmy w konflikt z tamtejszą administracją nie oznacza, że użytkownicy Ósmego piętra mogą u nas nie przestrzegać regulaminu i zachowywać się arogancko, co sugerujesz w swojej wypowiedzi.
NathirPasza pisze:Glo się wtrąciła, także nie na temat i do tego atakując mnie bezpośrednio.
Mam prawo do własnej oceny Twoich wpisów, podobnie, jak Ty przypisujesz sobie prawo do oceniania moich.
Ja także tylko dyskutuję, ale skoro poczułeś się przeze mnie obrażony - przepraszam.

Natomiast z całym należnym szacunkiem, między tym:
Arti pisze:Ps. żądać to ty se wiesz czego możesz...
a tym:
NathirPasza pisze:Poza tym przypominam Ci skaranie, iż po Twoim odejściu z Ogrodu, nie masz prawa zwracać mi uwagę na temat "nieodpowiedniego zachowania".
w odpowiedzi na upomnienie administracji, nie widzę żadnej różnicy, jeśli chodzi o treść i sedno. Działanie w białych rękawiczkach niczego nie zmienia.

Gloinnen.
Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

NathirPasza
Posty: 803
Rejestracja: 30 paź 2011, 17:05
Lokalizacja: Piwnica

Re: 25 grudnia - narodziny syna bożego

#15 Post autor: NathirPasza » 16 lut 2012, 10:23

Mam wrażenie, że rozmawiam ze ścianą... :crach:

Po pierwsze:
Gloinnen pisze:Nathir, nikt Ci nie broni zaserwować świeżynki, zamiast się wyzłośliwiać.
To był Twój post początkujący dyskusję, poprzedzający mój o "robieniu dobrze". I nazywajcie mnie Buddą, jeśli nie był to post zaczepny.

Po drugie:
Gloinnen pisze:Wydarzenia i zaszłości z innych portali nie mają i nie powinny mieć absolutnie żadnego wpływu na relacje i zasady obowiązujące na Ósmym piętrze.
Bycie człowiekiem zobowiązuje. Zmiana portalu (nawet na własny) nie zatrze złego wrażenia, tym bardziej że postępujecie niesprawiedliwie oceniając mnie a jednocześnie atakując za to że się Wam odwdzięczam tym samym.
Gloinnen pisze:Ja także tylko dyskutuję, ale skoro poczułeś się przeze mnie obrażony - przepraszam.
Dziękuję. Szkoda, że najpierw musiałaś mnie zaatakować, później udawać że to moja wina i dopiero na koniec jak się okazuje, że nie masz racji przyznajesz się do winy i robisz z siebie ofiarę...
Gloinnen pisze:Natomiast z całym należnym szacunkiem, między tym:

Arti pisze:
Ps. żądać to ty se wiesz czego możesz...


a tym:

quote="NathirPasza"]Poza tym przypominam Ci skaranie, iż po Twoim odejściu z Ogrodu, nie masz prawa zwracać mi uwagę na temat "nieodpowiedniego zachowania".
w odpowiedzi na upomnienie administracji, nie widzę żadnej różnicy, jeśli chodzi o treść i sedno. Działanie w białych rękawiczkach niczego nie zmienia.[/quote]


Kolejne krzywdzące stwierdzenie. Porównujesz mnie, który dyskutuje z tobą z poszanowaniem wszelkiej kultury wypowiedzi z Artim, który nie dość że rzucał wulgaryzmami, to jeszcze niejednokrotnie owe wulgaryzmy uderzały w konkretne osoby, a Ty i skaranie nic sobie z tego nie robiliście. Na notoryczne obrażanie użytkowników reagowaliście "grożąc palcem"... To równia pochyła moralności, skoro tak alergicznie reagujecie na moje, o wiele uprzejmiejsze posty.

Zaczynam odnosić wrażenie, że po prostu się mnie boicie i przez to reagujecie tak stanowczo na moje słowa. A wszystko zaczęło się (powtarzam po rak kolejny) od niewinnego podsumowania tematu pod którym piszemy...
Mieszkam w wysokiej wieży ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim nie walczę już o nic
Palą się na stosie moje ideały
Jutro będę duży dzisiaj jestem mały

Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności

Awatar użytkownika
Gloinnen
Administrator
Posty: 12091
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:58
Lokalizacja: Lothlórien

Re: 25 grudnia - narodziny syna bożego

#16 Post autor: Gloinnen » 16 lut 2012, 11:00

NathirPasza pisze:
Gloinnen pisze: Nathir, nikt Ci nie broni zaserwować świeżynki, zamiast się wyzłośliwiać.
To był Twój post początkujący dyskusję, poprzedzający mój o "robieniu dobrze". I nazywajcie mnie Buddą, jeśli nie był to post zaczepny.
Post był napisany z pozycji zwykłego usera. Wyraziłam w nim swoją opinię dotyczącą Twojego wpisu, nie każda moja wypowiedź musi od razu zostać odebrana przez pryzmat pełnionej przeze mnie funkcji.
To Ty pierwszy nawiązałeś do mojej rangi, jakby Ci zależało, aby dyskusja zamieniła się na publiczne wywlekanie Twoich gorzkich żali pod adresem administracji.
NathirPasza pisze:Zmiana portalu (nawet na własny) nie zatrze złego wrażenia,
:sorry:
ale w kontekście tego ci piszesz, Twoje postępowanie pachnie mi z lekka hipokryzją. Mam nadzieję, że odpowiesz mi w związku z tym na jedno pytanie.
Dlaczego w takim razie przyjąłeś swego czasu propozycję moderowania portalu od ludzi, którymi w gruncie rzeczy pogardzasz, uważasz ich za niekulturalnych, bardzo źle oceniasz ich moralnie, a w każdym razie - na pewno ich nie szanujesz i, jak się okazało, nie szanowałeś od samego początku?
NathirPasza pisze:Porównujesz mnie, który dyskutuje z tobą z poszanowaniem wszelkiej kultury wypowiedzi z Artim, który nie dość że rzucał wulgaryzmami, to jeszcze niejednokrotnie owe wulgaryzmy uderzały w konkretne osoby, a Ty i skaranie nic sobie z tego nie robiliście.
Nie czarujmy się, elegancka forma nie maskuje aroganckiej treści. Nie ze mną takie numery, wiem doskonale, jak to się robi i Ty zresztą też, bo swego czasu działaliśmy w identyczny sposób, tylko wtedy jeszcze po tej samej stronie. Możesz więc sobie odpuścić mydlenie oczu.

Co do naszych działań - w reakcji na personalne i wulgarne ataki sięgaliśmy po uznane przez nas za stosowne regulaminowe sankcje, z ostrzeżeniami włącznie, więc zachowaj przynajmniej minimum obiektywizmu.
Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

NathirPasza
Posty: 803
Rejestracja: 30 paź 2011, 17:05
Lokalizacja: Piwnica

Re: 25 grudnia - narodziny syna bożego

#17 Post autor: NathirPasza » 16 lut 2012, 11:15

Gloinnen pisze:Post był napisany z pozycji zwykłego usera. Wyraziłam w nim swoją opinię dotyczącą Twojego wpisu, nie każda moja wypowiedź musi od razu zostać odebrana przez pryzmat pełnionej przeze mnie funkcji.
Wiele raz tłumaczyłem Ci, że nie jesteś "zwykłym userem" i nigdy nie będziesz. Masz kolor czerwony i podpis "administrator" i to zawsze będzie zauważane. Tłumaczenie się, że pisałaś post "z pozycji zwykłego usera" jest bardzo naiwne (i dopiero teraz po raz pierwszy używam tego określenia) i bezsensowne.
Gloinnen pisze:ale w kontekście tego ci piszesz, Twoje postępowanie pachnie mi z lekka hipokryzją. Mam nadzieję, że odpowiesz mi w związku z tym na jedno pytanie.
Dlaczego w takim razie przyjąłeś swego czasu propozycję moderowania portalu od ludzi, którymi w gruncie rzeczy pogardzasz, uważasz ich za niekulturalnych, bardzo źle oceniasz ich moralnie, a w każdym razie - na pewno ich nie szanujesz i, jak się okazało, nie szanowałeś od samego początku?
Już Ci tłumaczę: Pomyliłem się... Dałem się oszukać Waszą postawą, ale w końcu wyszło, że nie jesteście lepsi od tych, przeciwko którym się zbuntowaliście.

I nie od samego początku... Nie wiem skąd to (kolejne) krzywdzące stwierdzenie.
Jeśli zaś chodzi o hipokryzję, to nigdy nie twierdziłem, że ktokolwiek jest jej pozbawiony.
Gloinnen pisze:NathirPasza pisze:
Porównujesz mnie, który dyskutuje z tobą z poszanowaniem wszelkiej kultury wypowiedzi z Artim, który nie dość że rzucał wulgaryzmami, to jeszcze niejednokrotnie owe wulgaryzmy uderzały w konkretne osoby, a Ty i skaranie nic sobie z tego nie robiliście.


Nie czarujmy się, elegancka forma nie maskuje aroganckiej treści. Nie ze mną takie numery, wiem doskonale, jak to się robi i Ty zresztą też, bo swego czasu działaliśmy w identyczny sposób, tylko wtedy jeszcze po tej samej stronie. Możesz więc sobie odpuścić mydlenie oczu.
:crach: Po raz kolejny nie rozróżniasz kulturalnej polemiki od chamstwa i prostactwa. Gdzie Ty się chowałaś Glo? Zawsze niańczyłaś na forum Artiego, ale porównywanie moich wypowiedzi z jego, to czysta ślepota. A że porównujesz Siebie z nim, to już Twoja prywatna sprawa...
Gloinnen pisze:Co do naszych działań - w reakcji na personalne i wulgarne ataki sięgaliśmy po uznane przez nas za stosowne administracyjne sankcje, z ostrzeżeniami włącznie, więc zachowaj przynajmniej minimum obiektywizmu.
Jestem obiektywny. Doskonale pamiętam za co zwracałaś uwagę mi a za co Artiemu. Pamiętam także, jak potraktowałaś mnie, gdy Arti zwyzywał mnie na forum od chuji, idiotów, kurw itd. W praktyce broniłaś go, twierdząc że taki po prostu jest. Jakby go to usprawiedliwiało. W praktyce przyniosło Ci to tyle samo przykrości co mi, tylko że nadal nie potrafisz przyznać, że Twoja sympatia do jego wierszy zaowocowała niesprawiedliwością w ocenie innych użytkowników. Tak delikatne sankcje stosowane przez tak długi czas w momencie, gdy zarówno Meduza jak i Sokratex byli banowani za o wiele mniejsze przewinienia najlepiej pokazuje, jak dwulicowa, niesprawiedliwa i ślepa na własne błędy jesteś. I niech moja hipokryzja będzie największą ze wszystkich, nic to, bo i tak zginie pośród Twoich wad.



To będzie koniec dyskusji. Nie będę już po raz kolejny powtarzał tych samych faktów, które mają potwierdzenia na forum. Dyskusja, żeby ją umniejszyć i tak trafi do zsypu, nie widzę więc sensu rzucać grochem.

Pozdrawiam i życzę nadal tak dobrego samopoczucia.
NP
Mieszkam w wysokiej wieży ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim nie walczę już o nic
Palą się na stosie moje ideały
Jutro będę duży dzisiaj jestem mały

Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności

Awatar użytkownika
Gloinnen
Administrator
Posty: 12091
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:58
Lokalizacja: Lothlórien

Re: 25 grudnia - narodziny syna bożego

#18 Post autor: Gloinnen » 16 lut 2012, 11:42

NathirPasza pisze:gdy zarówno Meduza jak i Sokratex byli banowani za o wiele mniejsze przewinienia
Sokratex nigdy nie został zbanowany z naszego portalu.
Zarzucasz mi dwulicowość?
Kto w takim razie tak bardzo swego czasu dokuczał Sokratexowi i go prowokował? Teraz zmieniłeś się w jego adwokata?
NathirPasza pisze:I nie od samego początku... Nie wiem skąd to (kolejne) krzywdzące stwierdzenie.
Skoro odnosisz się do do naszej ogrodowej przeszłości, która miała, jak piszesz, zostawić na nas niezmywalne piętno
NathirPasza pisze:Zmiana portalu (nawet na własny) nie zatrze złego wrażenia,
oznacza to, że już w momencie zakładania forum byliśmy osobami niegodnymi współpracy z Tobą.
NathirPasza pisze:Po raz kolejny nie rozróżniasz kulturalnej polemiki od chamstwa i prostactwa. Gdzie Ty się chowałaś Glo?
Ja Tobie nie zarzuciłam chamstwa ani prostactwa, natomiast porównałam dwa wpisy, które miały na celu pokazanie, iż adwersarz ma w głębokim poważaniu administrację i obowiązujące na portalu zasady, o przestrzeganie których prosi ona użytkownika.
Co Twoje kolejne posty tylko potwierdzają.
NathirPasza pisze:Tak delikatne sankcje stosowane przez tak długi czas
Wybacz, ale wiedziałeś o tym także od samego początku, iż jedną z wytycznych, jaką mieliśmy się kierować w zarządzaniu portalem, jest unikanie dyscyplinarnego blokowania kont (banowania). Tę sankcję uważaliśmy i nadal uważamy za ostateczność, z powodów Tobie doskonale znanych, które niejednokrotnie wymienialiśmy w różnych wątkach.

Jeszcze jedno - fakt, że jestem administratorem, nie oznacza, że każdy post piszę z pozycji administracyjnej, jedynie wpisy oznaczone czerwonym kolorem posiadają taki charakter. I zauważ, że Ty sam, jeszcze nosząc zielony kolorek, postulowałeś wielokrotnie, aby Twoje posty, recenzje pod wierszami i wyrażane opinie na różne tematy, również nie były traktowane jako "funkcyjne".

Ponieważ dyskusja jest nie związana z wątkiem założonym przez Bonifacio, rzeczywiście, zostanie ona przeniesiona.

Gloinnen.
Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

SamoZuo

Re: Zeszyt skarg i zażaleń - NathirPasza kontra Gloinnen

#19 Post autor: SamoZuo » 16 lut 2012, 12:09

Przeczytałam sobie ten wątek i jedyną osobą która zaczęła w tamtym temacie pretensję i prowokacje jest Nathir
stwierdzenie-"robić dobrze administracji" to też chamstwo, ale w białych rękawiczkach
mnie się nie podoba ,że jego ulubionym sposobem na wszelkie dyskusje stało się (nie wiem czemu, bo tak nie było wcześniej?) podważanie wiedzy innych a nieraz obsesyjna polemika

na początku, no cóż myślałam,że ma chyba zły dzień, ale jak to się powtarza ciągle, to chyba jednak nie.

Podczas pewnej dyskusji zaryzykowałam cholernie dużo stawiając się po jego stronie ale żałuje tego,
spotyka mnie wieczne obrażenie i nadąsanie z jego strony
żałuję również prób zrozumienia i dojścia o co biega, w czym zawiniłam?! Bo mnie już zmęczyły
i akurat mam sobie taką właśnie potrzebę tutaj to wyznać.
Proszę tylko absolutnie nie robić z tego osobnego wątku , bo to tylko moja krótka wypowiedź.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: Zeszyt skarg i zażaleń - NathirPasza kontra Gloinnen

#20 Post autor: skaranie boskie » 16 lut 2012, 20:50

Zastanawiałem się długi czas co chcesz NathirPaszo osiągnąć tą, niekoniecznie uzasadnioną i jeszcze bardziej niekonieczną polemiką z Gloinnen. Oczywiście masz prawo do wyrażania swoich opinii i pretensji, zwłaszcza, jeśli czujesz się skrzywdzony. Poczucie własnej krzywdy nie upoważnia Cię jednak do krzywdzenia innych, czy też stosowania jakichkolwiek działań odwetowych. Każdą - mniej, czy bardziej uzasadnioną - pretensję do administracji portalu, bądź do innych jego użytkowników można wyrazić w cywilizowany sposób, we właśiciwym temu miejscu i czasie, bez uciekania się do - nie zawsze słusznych - oskarżeń. Tymczasem, moim zdaniem, krzywdzisz Gloinnen swoimi wypowiedziami. Biorąc pod uwagę częściową zasadność twoich skarg i zacięcie obojga dyskutantów spowodowane "ferworem walki", powstrzymam się tym razem od zastosowania jakichkolwiek działań administracyjnych. Powyższa abolicja jednak nie będzie trwała wiecznie. Dlatego proszę Was oboje o zaprzestanie dalszych wzajemnych oskarżeń.

Jeśli ktokolwiek ma zastrzeżenia do sposobu prezentowania swoich racji przez innych Użytkowników, bądź do pracy administracji, proszony jest o kontakt z tą że administracją. Na pewno każde zażalenie będzie rozpatrzone. Jedynie ewentualne dalsze niezadowolenie skarżącego może być podstawą do podobnych wystąpień jak powyższe.
Każde kolejne wypowiedzi zbliżone stylem i tematyką do powyższych będę traktował jako sprzeczne z regulaminem działnie na szkodę forum
.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE”