Rozmowy o konkursie i nie tylko

Wiadomość
Autor
bronmus45

Re: Rozmowy o konkursie i nie tylko

#11 Post autor: bronmus45 » 12 sty 2016, 18:40

Patka pisze:
Fałszerz komunikatów pisze:Gratuluję ciekawego pomysłu :ok:
Bardzo mi miło. :) Sama bym coś napisała, ale byłam głupia i postanowiłam zostać Organizatorką konkursu. :cha:

Ale innych zapraszam. Nagroda nie byle jaka. :smoker:
@skaranie boskie u samej góry tejże notki pisze:

Może ja tylko dodam, że tym razem nie przewidzieliśmy nagród rzeczowych.

:crach: Więc? :cha:

Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

Re: Rozmowy o konkursie i nie tylko

#12 Post autor: Patka » 15 sty 2016, 20:18

Ja pragnę przypomnieć - albo poinformować, jeśli ktoś nie wie - że zakaz publikacji dotyczy też niewklejania utworu na forum już po wysłaniu tekstu do Leszka. Jeśli taki tekst, przeznaczony na konkurs, pojawi się przed zakończeniem konkursu gdzie indziej, wtedy zostanie odrzucony. Patrzcie więc, proszę, co wklejacie na Ósmym, by to nie były teksty konkursowe.

bronmus45

Re: Rozmowy o konkursie i nie tylko

#13 Post autor: bronmus45 » 16 sty 2016, 17:08

Patka pisze:Ja pragnę przypomnieć - albo poinformować, jeśli ktoś nie wie - że zakaz publikacji dotyczy też niewklejania utworu na forum już po wysłaniu tekstu do Leszka. Jeśli taki tekst, przeznaczony na konkurs, pojawi się przed zakończeniem konkursu gdzie indziej, wtedy zostanie odrzucony. Patrzcie więc, proszę, co wklejacie na Ósmym, by to nie były teksty konkursowe.
...bardzo się cieszę, że mnie jako pensjonariusza to nie dotyczy. Bo już wkleiłem dwa limeryki, ot tak sobie napisane z przekory - prosto w klawisz. Są do odczytu na końcu strony "Taras piwny" http://www.osme-pietro.pl/wszystkie-chw ... 49-10.html :cha:

ODPOWIEDZ

Wróć do „KONKURSY”