DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Arti

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#151 Post autor: Arti » 02 gru 2011, 19:17

popieram Nilmo.

Fred, słoma ci z butów wystaje
Robisz konkurs, a zachowujesz się jak buc :puk:
Nie ma co się dziwić, że ci się w końcu dostało.

A teraz dajcie mi ostrzeżenie...
Fred taki kozak, a na skargi chodzi pff...
:green: do kwadratu

Gorzki Dziad

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#152 Post autor: Gorzki Dziad » 02 gru 2011, 20:46

Gloinnen pisze:To jeszcze nie koniec, Dziaduniu
Mam nadzieję.
Termin nadsyłania prac jeszcze nie minął.
Mąż zaufania jest wprawdzie płci niewieściej, ale myślę, ze cieszy się zaufaniem. Jak parytety, to parytety.
Kobieta też ma prawo być mężczyzną.
Piszcie zatem i nadsyłajcie.
Czekamy.
:vino:

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#153 Post autor: skaranie boskie » 02 gru 2011, 21:25

No i zrobiło się niefajnie!
Mamy dwa zgłoszenia, mamy dwa problemy, choć w jednym. Ot taki wash & go.
Widzę dużo napastliwości zarówno ze strony Gorzkiego Dziada jak i jego interlokutorów.
Fakt, że posty Dziada nie zawierały odzywek zdecydowanie niecenzuralnych, jednak były równie trudne do akceptacji przez adresatów, jak zarzucane mu chamstwo.
Jak wszyscy wiemy, regulamin zabrania nie tylko używania słów używanych powszechnie za obraźliwe, ale również "wycieczek personalnych" sensu stricto. A przecież zanim padły tu "chamy" i "buce" było kilka wypowiedzi uderzających bezpośrednio w przeciwników w dyskusji.
Dlatego w tym momencie udzielam upomnienia Użytkownikom (alfabetycznie, żeby nie było wartościowania przewinień) Arti, Gorzki Dziad i Nilmo za niedozwolone regulaminem wypowiedzi, nie odnoszące się bezpośrednio do tematu wątku, a godzące wprost w innych uczestników dyskusji.
W razie kolejnych nieregulaminowych wystąpień upomnianych w stosunku do siebie wzajemnie, jak i do innych Użytkowników, podejmę kolejne, przewidziane regulaminem działania.



Poza tym zastanawiam się poważnie nad usunięcie emoty :puk:
Ostatnie doświadczenia wskazują, że bywa ona nadużywana i wywołuje sporo negatywnych emocji.
A w założeniu miała być niewinnym żartem.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Gorzki Dziad

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#154 Post autor: Gorzki Dziad » 02 gru 2011, 21:32

skaranie boskie pisze:Widzę dużo napastliwości zarówno ze strony Gorzkiego Dziada
Po zakonczeniu tego konkursu problem zniknie w sposob naturalny.
skaranie boskie pisze:alfabetycznie, żeby nie było wartościowania przewinień) Arti, Gorzki Dziad i Nilmo za niedozwolone regulaminem wypowiedzi, nie odnoszące się bezpośrednio do tematu wątku, a godzące wprost w innych uczestników dyskusji.
Skoro tak, to jako współorganizator konkursu wysle kilka ksiązek na wskazany mi adres i prosze je rozdac zwyciezcom wedlug uznania. Rezygnuję z prawa przyznania wlasnej nagrody. Miladora zamowila stosowne grafiki doc dyplomu. Gdyby byl problem z wykonaniem dyplomu sluze pomocą, Zalatwimy to Z Miladorą mailami, A moje wszelkie posty i konto prosze usunąc od tej chwili. Prosze nie wysylac do mnie zadnych PW, bo nie będe na nie reagowal.
Dalem sie naMOWIC, ALE ZROBILEM ZLE.
tO JUZ NIE JEST MOJ KONKURS. cZY mILADORA PRZEJMIE ROLE PATRONA KONKURSU SAMODZIELNIE, TO OD NIEJ ZALEZY.
Najwyzej będzie to wasz konkurs.
Nie będe wiecej wysluchiwal inwektyw na wlasny temat.
nic wiecej nie powiem.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#155 Post autor: skaranie boskie » 02 gru 2011, 22:11

Z mojej strony nie padła żadna inwektywa pod Twoim adresem.
Uznałem, że wszyscy przekroczyliście regulamin. Prosiłeś o upomnienie więc je dałem. Wszystkim, którzy na nie zasłużyli.
Co do konkursu - oczywiście dokończymy go za Ciebie, skoro nie umiesz dotrzymać danego publicznie słowa. Jeśli chodzi zaś o
Gorzki Dziad pisze:A moje wszelkie posty i konto prosze usunąc od tej chwili
Jeśli życzysz sobie usunięcia swojego konta, twojemu życzeniu stanie się zadość. Od dziś za tydzień, bo taki okres karencji sobie założyliśmy w takich przypadkach. To na wypadek, gdybyś zmienił zdanie. Co do twoich postów pozwól, że przytoczę odpowiedni ustęp regulaminu, który, rejestrując się zaakceptowałeś.
rozdział II, pkt. 3 regulaminu pisze:Użytkownik, dokonując publikacji swojego utworu na Forum, udziela tym samym Forum niewyłącznej i nieodpłatnej licencji na rozpowszechnianie przekazanych tekstów, wykorzystanie ich przez Forum do celów promocyjnych przez okres pięciu lat od publikacji, z zachowaniem praw autorskich publikującego.
Twoje utwory i wypowiedzi pozostaną na forum do drugiego grudnia 2016 roku albo do upadku portalu, w zależności od tego, co szybciej nastąpi.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
Miladora
Posty: 5496
Rejestracja: 01 lis 2011, 18:20
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#156 Post autor: Miladora » 02 gru 2011, 22:25

Przepraszam, że się wtrącę.
W momencie wejścia Artiego problem już był zażegnany.
Gorzki Dziad nie zareagował zresztą na jego post.
A Nilmo po ostatnim swoim, znacznie wcześniejszym i rzeczowym komentarzu nie kontynuował tematu.
Dlatego dla mnie niezbyt jest właściwe udzielanie im w tej chwili upomnień.
Gdyby Arti nie wyskoczył jak Filip z Konopi, to sprawa by przyschła.

Obserwuję to i nadziwić się nie mogę, że wszystko rozpoczęło się od jednej głupiej emotki. :puk:
Fakt - w kontekście tego, do czego została zamieszczona - miała wydźwięk obraźliwy.
Też by mnie szlag trafił, gdyby na moją spokojną uwagę organizator konkursu tak zareagował. Więc nie dziwię się Nilmo.

Postuluję o jej skasowanie, a Gorzkiego Dziada i Artiego proszę, by czasem pomyśleli dwa razy, nim wyskoczą z czymś, co spowoduje reakcję łańcuchową i zaszkodzi innym.
Po prostu zwyczajnie i po ludzku proszę wyłącznie jako współużytkowniczka forum.
Zawsze tkwi we mnie coś,
co nie przestaje się uśmiechać.

(Romain Gary - Obietnica poranka)

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#157 Post autor: skaranie boskie » 02 gru 2011, 22:42

Mila, masz rację. Wyłączę ją natychmiast.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Gorzki Dziad

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#158 Post autor: Gorzki Dziad » 02 gru 2011, 22:57

skaranie boskie pisze:skoro nie umiesz dotrzymać danego publicznie słowa.
Słowa to wpierw Ty nie dotrzymałeś, bo wróciłem na forum pod warunkiem iż konkretna osoba nie wróci do funkcji moderatora, ale się wyłgałeś. Napisałeś, ze to była deklaracja a nie obietnica.
Osobliwe.
Sprawdził byś się chyba w świecie polityki. Tam takie kłamstewka przechodzą gładko.
Z tymi moimi utworami, do których podobno nabyliście prawo jako forum założone raptem parę tygodni temu na 5 lat, nie ośmieszaj się. Sami wymyśliliście sobie taki regulamin. Nie wiadomo, czy przetrwacie choćby pół roku jak tak dalej pójdzie.

Awatar użytkownika
Miladora
Posty: 5496
Rejestracja: 01 lis 2011, 18:20
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#159 Post autor: Miladora » 02 gru 2011, 23:28

A czy można takie sprawy wyjaśnić sobie na pw, a nie w temacie konkursowym? :sorry:
Zawsze tkwi we mnie coś,
co nie przestaje się uśmiechać.

(Romain Gary - Obietnica poranka)

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 13037
Rejestracja: 29 paź 2011, 0:50
Lokalizacja: wieś

Re: DZIADOWSKI KONKURS NA PARODIĘ RYMOWANĄ

#160 Post autor: skaranie boskie » 02 gru 2011, 23:34

Gorzki Dziad pisze: Nie wiadomo, czy przetrwacie choćby pół roku jak tak dalej pójdzie.
Dlatego napisałem - w zależności, co prędzej nastąpi.
Zaakceptowałeś regulamin, więc jest on dla Ciebie i dla nas wiążący.
Gorzki Dziad pisze:Słowa to wpierw Ty nie dotrzymałeś, bo wróciłem na forum pod warunkiem iż konkretna osoba nie wróci do funkcji moderatora
Nie obiecywałem.
Pamiętam, że były pewne posunięcia dyscyplinarne w gronie osób zarządzających forum (do których wówczas się zaliczałeś), były rozmowy, których unikałeś, były decyzje, które podejmowałeś również Ty, ale nie było żadnych obietnic personalnych.
Proszę Cię więc - dopóki tu jesteś - o niekwestionowanie decyzji personalnych Administracji. Póki co, nie Ty decydujesz, kto jest członkiem Zespołu zarządzającego.
Rzeczywiście rozmawiałem z Tobą, kiedy zgłosiłeś ostatnią rezygnację, obiecując rozpatrzenie składu tegoż, nigdy jednak nie obiecywałem Ci wykluczenia kogokolwiek. Musiałeś coś odebrać na wyrost. Proszę wszystkich użytkowników o wybaczenie, że piszę o tym tutaj, ale Gorzki Dziad zapowiedział ignorowanie prywatnych wiadomości, więc nie mam wyjścia.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „KONKURSY”