Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

Pojedynki indywidualne i grupowe
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
bronmus45

Re: Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

#101 Post autor: bronmus45 » 28 wrz 2016, 14:17

Moje propozycje (zasady) dotyczące pojedynku tekstowego @refluks vs @bronmus45
Pojedynki tekstowe x 3 toczą się równolegle, w tych samych terminach.

1.

- nadsyłanie prac - najkrótszy z możliwych okres
- oczywiście limeryk
- miejscowość Przemyśl
- gotowanie bigosu
- okres głosowania - tydzień

2.

- nadsyłanie prac - najkrótszy z możliwych okres
- oczywiście limeryk
- miejscowość Chodzież
- nocne marzenia
- okres głosowania - tydzień

3.

- nadsyłanie prac - najkrótszy z możliwych okres
- oczywiście limeryk
- miejscowość Medyka
- katz (kac)
- okres głosowania - tydzień

Podane określenia - gotowanie bigosu, nocne marzenia i katz są to tematy, do których ma nawiązywać treść limeryku. Te wyrazy nie muszą się znaleźć literalnie w treści.

bronmus45

Re: POJEDYNEK: bronmus45 kontra refluks (1)

#102 Post autor: bronmus45 » 28 wrz 2016, 15:04

Mam rozumieć, że wszystkie trzy będą startować równocześnie ?. Bo wymieniłaś jedynie ten o bigosie...

Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

Re: Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

#103 Post autor: Patka » 28 wrz 2016, 15:06

Przeniosłam twój post tutaj. Nie pisz pod tematami (które zresztą zaraz zamknę).
Jakbyś też nie wiedział, robienie tematów trochę zajmuje czasu. Już zrobiłam wszystkie trzy.

bronmus45

Re: Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

#104 Post autor: bronmus45 » 28 wrz 2016, 15:10

Patka pisze:Przeniosłam twój post tutaj. Nie pisz pod tematami (które zresztą zaraz zamknę).
Jakbyś też nie wiedział, robienie tematów trochę zajmuje czasu. Już zrobiłam wszystkie trzy.
Dzięki...

Dodano -- 28 wrz 2016, 16:01 --

Rezygnuję z pojedynku - niedopowiedzenie regulaminowe, które dopiero po wysłaniu moich trzech limeryków do @Patka ma być poprawione tak, aby moje limeryki nie mogły brać udziału w pojedynku. Były bowiem już gdzieś tam wcześniej publikowane. W regulaminie pojedynku tego zapisu nie ma - a przynajmniej nie było, gdy go czytałem. Przyznała to nawet sama @Patka. No i takie zasady obowiązują raczej w konkursach, a nie koleżeńskich przepychankach.... No cóż... Powiadomiłem na PW @refluks, by się nie sprężał, bo ja zrezygnowałem i wysłałem mu swoje, gotowe już prace. I tyle.
A te moje, nieprzyjęte limeryki będę publikował przez kolejne trzy dni na forum. Jeśli mnie wcześniej nie zbanują za wyjawienie kolejnej prawdy.

Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

#105 Post autor: nie » 28 wrz 2016, 16:08

To dzięki mnie. Zasugerowałem to na czacie: )


Twoja gra okazała się nazbyt czytelna. Kosmiczne wymagania co do treści i minimum czasu na pisanie miało maksymalnie utrudnić pojedynek refluksowi. Zasady sporządziłeś na podstawie swoich gotowych limeryków, na których napisanie miałeś...

kilkadziesiąt lat.
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

Awatar użytkownika
refluks
Posty: 714
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:49

Re: Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

#106 Post autor: refluks » 28 wrz 2016, 16:18

Nie będę robił skrina, bo mi się nie chce.
Oto wpis z czatu: @ Patka - śr wrz 28, 2016 2:18 pm
"Już zareagowałam i przy okazji poprawiłam nieco regulamin pojedynków, żeby było jasne, że na pojedynek piszemy nowe teksty, pisane właśnie na to jedno starcie."

Czyli regulamin pojedynku został zmieniony podczas jego trwania?

Ja wyzwałem bronmusa45 na pojedynek i do niego należała decyzja co, kiedy i jak.
I wyzwałem go na pojedynek, bo się chciałem zmierzyć z jego twórczością, a czy ta w necie straciła dziewiczość, albo była gotowa – nie przeszkadza mi to.
I wszystko byłoby dobrze, podesłałbym w ciągu tygodnia swoje limeryki, ale jeden juzer musiał zrobić ferment.
nie pisze:To dzięki mnie. Zasugerowałem to na czacie: )


Twoja gra okazała się nazbyt czytelna. Kosmiczne wymagania co do treści i minimum czasu na pisanie miało maksymalnie utrudnić pojedynek refluksowi. Zasady sporządziłeś na podstawie swoich gotowych limeryków, na których napisanie miałeś...

kilkadziesiąt lat.

Kosmiczne wymagania?
Nie odebrałem ich tak.
Jak to w limeryku: musi być element geograficzny.
I co trudnego w bigosie i kacu?
Niczego mi nie utrudnił, a ty zepsułeś zabawę.

bronmus45

Re: Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

#107 Post autor: bronmus45 » 28 wrz 2016, 16:26

nie pisze:To dzięki mnie. Zasugerowałem to na czacie: )
Twoja gra okazała się nazbyt czytelna. Kosmiczne wymagania co do treści i minimum czasu na pisanie miało maksymalnie utrudnić pojedynek refluksowi. Zasady sporządziłeś na podstawie swoich gotowych limeryków, na których napisanie miałeś...
kilkadziesiąt lat.
Posłuchaj uważnie - studiowałem zasady regulaminu przed wyrażeniem zgody na pojedynek i tam nie było tego zakazu. Mogłem przypuszczać, że nikt nie zmieni zasad już po rozpoczęciu rozgrywki. I miałem pełne prawo korzystać z moich zasobów. Więc przestań tutaj przekręcać fakty, aby tylko przypodobać się administracji. Napisałem do @refluks na PW co i jak, i najwyżej przed nim mogę się tłumaczyć. Tylko nadal nie wiedziałbym z czego. Przed tobą ani nie muszę, ani też nie chcę... Proszę łaskawie to zrozumieć i nie jątrzyć nadal...

Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

Re: Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

#108 Post autor: Patka » 28 wrz 2016, 16:27

Bronmus - powinnam ci wlepić ostrzeżenie za sianie zamętu i zawracanie mi dupy, i sugerowanie, że robię coś przeciw użytkownikowi, to jest tobie. Nigdy nie sądziłam, iż może nie być oczywiste to, że na dany pojedynek wysyłamy teksty pisane właśnie na ten jeden pojedynek. Nie bierzemy sobie jakiegoś z neta, który wcześniej napisaliśmy, a tym bardziej nie wymyślamy takich zasad, by pasowały do tekstów już opublikowanych (znaczy zasady można wymyślać, ale teksty muszą być nowe). Może i w regulaminie nie było to konkretnie napisane - co już poprawiłam - jednak choćby poniższy punkt powinien coś mówić:

"7. Od chwili zatwierdzenia pojedynku przez Opiekuna Działu (Patkę) pojedynkujący się mają od tygodnia do trzech tygodni (w zależności jak wybrali) na napisanie tekstów i wysłanie ich na PW do Opiekuna Działu."

wyraźnie tu widać, że teksty mają być pisane na starcie.
Zasad nie zmieniłam dzisiaj, były zawsze takie same. Co to w ogóle za frajda, wysyłanie starych utworów do zabawy? To zwyczajnie niesprawiedliwe w stosunku do przeciwnika.

Tematy zaraz usunę, choć nie wiem, dlaczego po prostu nie możesz, bronmusie, napisać nowych limeryków. Czyżbyś nie umiał? Jak napiszesz jeden o Przemyślu, to drugi to dla ciebie kłopot?
Czekam na ostateczną decyzję.

bronmus45

Re: Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

#109 Post autor: bronmus45 » 28 wrz 2016, 16:39

Ostateczną decyzją jest rezygnacja z pojedynku.

I nie myślę się tłumaczyć, dlaczego. Przedstawiłem to zarówno Tobie, jak i @refluks, co stoi na przeszkodzie w napisaniu w miarę dobrych i nowych. I tam jest przedstawiona cała prawda. Ja tychże limeryków mam ze dwieście "na składzie" i nic nie stałoby na przeszkodzie, by wystawić inne. A wiele z nich jest zapewne "cnotliwych"... Zasłanianie się zaś zapisami w jakiejś innej części regulaminu, a nie podstawie jaką są zasady dotyczące prowadzenia pojedynku jest po prostu... gówniarskie.
Pierwsze Twoje zdanie o zamęcie - kto?
Ostrzeżenie: przecież kilkoro z Was - moderatorów - stara się usilnie doprowadzić do zbanowania mnie ostatecznego, dlatego też ten zamęt tu i ówdzie, aby mnie sprowokować.

Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

Re: Temat do wyzwań na pojedynki tekstowe

#110 Post autor: Patka » 28 wrz 2016, 16:43

OK, kasuję tematy, a konkretnie przenoszę do Archiwum.

ODPOWIEDZ

Wróć do „POJEDYNKI”