Z konspektu politruka

Miejsce na ostrą satyrę, utwory prześmiewcze i Wasze rozmaite wygłupy. W granicach przyzwoitości.

Moderatorzy: skaranie boskie, Leon Gutner

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Patka
Posty: 4597
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:33
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Kontakt:

Re: Z konspektu politruka

#11 Post autor: Patka » 03 paź 2016, 22:29

elka pisze:Kto to g...o dopuścił do publikacji?
Pewnie Bóg... znaczy Admin, pozwalając użytkownikom na publikowanie dowolnych utworów literackich, bez ich moderacji (jak to jest na niektórych portalach).

Na poważnie - humoru i dystansu trochę by ci się przydało, elko. I kultury - używanie słów ogólnie przyjętych za, mówiąc delikatnie, brzydkie, ba, określanie nimi utworów drugiego użytkownika, do kulturalnych bynajmniej nie należy, a w złym świetle stawia nie autora tekstu, tylko komentatora, czyli w tym przypadku - ciebie. Tekst może się oczywiście nie podobać, nie śmieszyć, warto jednak uważać, jak się wyraża swoje zdanie. Pamiętajmy też, że jesteśmy w Radosnej Twórczości, której podtytuł brzmi: "Miejsce na ostrą satyrę, utwory prześmiewcze i Wasze rozmaite wygłupy. W granicach przyzwoitości." Myślę, że witka owych granic nie przekroczył.

Mogłabym jeszcze wiele napisać, ale poprzestanę na powyższych zdaniach.

elka

Re: Z konspektu politruka

#12 Post autor: elka » 03 paź 2016, 22:33

Zadziwiające, po prostu zadziwiające... nie masz zastrzeżeń do tekstu, który jest nie do przyjęcia przez katolika, a masz zastrzeżenia jak zawsze do mnie. To przechodzi ludzkie pojęcie.

Witka, nie przekroczył granic... tylko ja. :bravo:

Awatar użytkownika
alchemik
Posty: 7009
Rejestracja: 18 wrz 2014, 17:46
Lokalizacja: Trójmiasto i przyległe światy

Re: Z konspektu politruka

#13 Post autor: alchemik » 03 paź 2016, 22:45

Ależ, Elu, ten tekst jest do przyjęcia dla katolika o ile uważnie go przeczyta i odczyta.
Witka nabija się przecież z ideologii, która gnębiła między innymi katolików. A religia była opium dla mas.
* * * * * * * * *
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!

G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

* * * * * * * * *
alchemik@osme-pietro.pl

elka

Re: Z konspektu politruka

#14 Post autor: elka » 03 paź 2016, 22:50

alchemik pisze:Witka nabija się przecież z ideologii, która gnębiła między innymi katolików. A religia była opium dla mas.
Witka, nabija się używając słów, które są obraźliwe dla każdego katolika... Można to było tak napisać, żeby wyśmiać nie raniąc uczuć innych... Odrobina zdrowego rozsądku jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Z konspektu politruka

#15 Post autor: lczerwosz » 03 paź 2016, 22:52

Patka pisze:Pamiętajmy też, że jesteśmy w Radosnej Twórczości, której podtytuł brzmi: "Miejsce na ostrą satyrę, utwory prześmiewcze i Wasze rozmaite wygłupy. W granicach przyzwoitości.
Jest dział moim skromnym zdaniem, tam już bywały wypowiedzi bardzo jednoznaczne. Jeżeli prześmiewczość na poziomie Charlie Hebdo jest czyimś ideałem, to gratuluję dobrego smaku, a portalowi 8p miękkiego lądowania na z góry upatrzone miejsce w cywilizacji.
Patka pisze: Myślę, że witka owych granic nie przekroczył.
Ja myślę, że przekroczył, o czym pisałem już dwukrotnie, ale widać za delikatnie.

Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Z konspektu politruka

#16 Post autor: nie » 03 paź 2016, 22:55

Elka. Tekst jest okej. To nie portal katolicki. Sama publikowałaś bluźniercze względem islamu teksty, więc twoje zachowanie po raz kolejny cechuje hipokryzja i zaściankowość.
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Z konspektu politruka

#17 Post autor: lczerwosz » 03 paź 2016, 22:59

nie pisze:To nie portal katolicki.
Ale nie jest antykatolicki. Znam już Twoje poglądy i wiem, co potrafisz głosić. Polemizowałem. Ale z szacunkiem.

elka

Re: Z konspektu politruka

#18 Post autor: elka » 03 paź 2016, 23:02

nie pisze:Elka. Tekst jest okej. To nie portal katolicki. Sama publikowałaś bluźniercze względem islamu teksty, więc twoje zachowanie po raz kolejny cechuje hipokryzja i zaściankowość.
Proszę o dowody, na publikowanie przeze mnie antyislamskich tekstów. Pisałam, że miałam tę wątpliwą ''przyjemność'' spotkać na swojej drodze uchodźców w Belgii, to akurat szczera prawda, bo pluli i szczekali na mnie.
Na drugi raz zastanów się troszeczkę, zanim palniesz jakąś głupotę...

Awatar użytkownika
nie
Posty: 1366
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:07
Płeć:
Kontakt:

Re: Z konspektu politruka

#19 Post autor: nie » 03 paź 2016, 23:10

Lczerwosz - toteż nikt nikomu nie zabrania pisania prokatolickich i nie nakazuje pisania antykatolickich tekstów.

Problemem jest zachowanie elki, która domaga się niepublikowania satyry na temat bestialskiego dzieciobójcy, propagatora masowych rzezi i gwałtów, mizogina i antyludzkiego potwora - judeochrześcijańskiego boga Jahwe, w którego sobie wierzy, jednocześnie publikując bluznierstwa na temat boga innej religii.
Okres ważności moich postów kończy się w momencie ich opublikowania.

elka

Re: Z konspektu politruka

#20 Post autor: elka » 03 paź 2016, 23:19

Prosiłam o dowody, na temat mojego bluźnierstwa wobec Allaha, gdzie one są?

ODPOWIEDZ

Wróć do „RADOSNA TWÓRCZOŚĆ”