Ilu

Moderatorzy: lczerwosz, Lucile

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
miniawka
Posty: 281
Rejestracja: 21 sty 2012, 22:26
Lokalizacja: Warszawa

Ilu

#1 Post autor: miniawka » 04 mar 2012, 10:41

Witaj Ble,
to ilu do Twojego wiersza "Pytanie do Sindbada". Oczywiście chodzi o piątą stronę świata. Trafiony, czy zatopiony? Oczywiście problem z rozdzielczością.
Adam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nałóg zwany Nadrealizmem to nieumiarkowane i namiętne stosowanie narkotyku jakim jest obraz. Luis Aragon

ble
Posty: 1124
Rejestracja: 31 paź 2011, 10:37

Re: Ilu

#2 Post autor: ble » 04 mar 2012, 11:28

Bardzo trafiony. To odbicie w '"bani", w jakiejś przestrzeni, która iluzorycznie mnoży nasze wysyillki. Jeszcze i jeszcze, piękna ilustracja.

miniawka
Posty: 281
Rejestracja: 21 sty 2012, 22:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ilu

#3 Post autor: miniawka » 04 mar 2012, 11:55

Witaj ponownie Ble,
cieszę się kolejny raz, że trafiam. Bo, kurczę blade, zwizualizować 5. stronę świata, to mogło być kiksem stulecia. Czyli obrazową grafomanią do potęgi. Mogłem zrobić jedynie jakąś abstrakcyjną,
"gołą" przestrzeń ( w kompie to b. łatwe), lecz pomyślałem, że dwa "człowieki" wkraczające w jakąś przestrzeń dadzą jakieś wyobrażenie o charakterze piątej strony (chodzi mi o fakt pokazania zjawiska skali - fota z piramidą i człowiekiem, czyli sztafaż).
Kiedyś zaczytywałem się Leśmianowskim Sindbadem (z genialnymi ilustracjami J. Stannego). I to trochę jak kalejdoskop. I musiałem trafić na znakomity tekst, by ruszyły zakodowane głęboko obrazy.
Papanki, Adam
Nałóg zwany Nadrealizmem to nieumiarkowane i namiętne stosowanie narkotyku jakim jest obraz. Luis Aragon

ODPOWIEDZ

Wróć do „GRAFIKA”