Autoportret z dwoma fotelami

Moderatorzy: lczerwosz, Lucile

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
miniawka
Posty: 281
Rejestracja: 21 sty 2012, 22:26
Lokalizacja: Warszawa

Autoportret z dwoma fotelami

#1 Post autor: miniawka » 05 mar 2012, 0:30

Jeden z wielu autoportretów. Na sobie mogę dokonywać przeróżnych, bo całość praw autorskich jest przy mnie.
Adam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nałóg zwany Nadrealizmem to nieumiarkowane i namiętne stosowanie narkotyku jakim jest obraz. Luis Aragon

ble
Posty: 1124
Rejestracja: 31 paź 2011, 10:37

Re: Autoportret z dwoma fotelami

#2 Post autor: ble » 05 mar 2012, 19:43

Bardzo ciekawy pomysł. W środku energia słoneczna? ;) A może dżinn wynurza się spod ziemi?

miniawka
Posty: 281
Rejestracja: 21 sty 2012, 22:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Autoportret z dwoma fotelami

#3 Post autor: miniawka » 05 mar 2012, 20:26

Witaj Ble,
ta grafika jest chyba dobrą ilu do tego, co nazywam fotografikmi. Dwa fotele to fotografie, natomiast ja jestem już przetworzony i zbliżam się do grafiki. Już to raz mówiłem: takie pomiędzy.
Fakt, raz mi wychodzi lepiej, raz gorzej. Staram się jednak nigdy nie przekroczyć granicy badziewia.
Adam
Nałóg zwany Nadrealizmem to nieumiarkowane i namiętne stosowanie narkotyku jakim jest obraz. Luis Aragon

Awatar użytkownika
iTuiTam
Posty: 2280
Rejestracja: 18 lut 2012, 5:35

Re: Autoportret z dwoma fotelami

#4 Post autor: iTuiTam » 05 mar 2012, 22:31

miniawka pisze:Witaj Ble,
ta grafika jest chyba dobrą ilu do tego, co nazywam fotografikmi. Dwa fotele to fotografie, natomiast ja jestem już przetworzony i zbliżam się do grafiki. Już to raz mówiłem: takie pomiędzy.
Fakt, raz mi wychodzi lepiej, raz gorzej. Staram się jednak nigdy nie przekroczyć granicy badziewia.
Adam
Witaj. Zastanawiam się nad kompozycją tej foto-grafiki i niestety... widzę tylko dwie duże plamy (symetrycznie odwrócona fotka jednego fotela) połączone trzecią o innym kolorze :myśli:
I przytłaczająca ciasnota. Może po prostu nie umiem patrzeć? :wstyd:
mam nadzieję, że się nie pogniewasz za szczerość
:)
serdecznie
iTuiTam
stajemy się szeptem...
szeptem...
szeptem
iTuiTam@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „GRAFIKA”