Mój parapet...

Prosimy o powstrzymanie się od wklejania prywatnych zdjęć w stylu "u cioci na imieninach."

Moderatorzy: lczerwosz, Lucile

Wiadomość
Autor
bronmus45

Re: Mój parapet...

#21 Post autor: bronmus45 » 17 gru 2015, 10:41

@lczerwosz...
Tak prosto opisałeś sposoby wysyłania fotek o większych rozmiarach, że od razy "łykłem" i już dwie fotki wkleiłem.
Może i tutaj rozpiszesz to w punktach, jak to zrobić?
Bo ja na moim PhotoScape mogę je skleić i... co dalej?

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Mój parapet...

#22 Post autor: lczerwosz » 17 gru 2015, 16:48

rozpisałem w instrukcji, osobny temat w tym dziale

Lądowanie z poślizgiem dobre. To zamiast tamtych.
Rozumiem.

bronmus45

Re: Mój parapet...

#23 Post autor: bronmus45 » 17 gru 2015, 17:04

lczerwosz pisze:rozpisałem w instrukcji, osobny temat w tym dziale

Lądowanie z poślizgiem dobre. To zamiast tamtych.
Rozumiem.
Może to i bardziej "artystyczny taniec" na moim parapecie...
A co by było, jakbym kolejne zdjęcia wklejał od czasu do czasu w komentarze?.. Czy to bardzo nieregulaminowe?
Bo ja mam zamiar otworzyć kolejne tematy z morzem i moim Szczecinkiem... A to są dziesiątki zdjęć... :nono:

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

Re: Mój parapet...

#24 Post autor: lczerwosz » 17 gru 2015, 18:07

bronmus45 pisze:Bo ja mam zamiar otworzyć kolejne tematy z morzem i moim Szczecinkiem... A to są dziesiątki zdjęć...
jednak wpisuj jako osobne tematy, musisz wybierać Twoim zdanie najlepsze. Sugeruję staranne dobieranie tytułów i ewentualnych słów autokomentarza, to bardzo zbliża zdjęcia do literatury.
Nadmiar publikacji szkodzi serwerowi i widzom/czytelnikom, forum "produkuje" sporo materiałów artystycznych dziennie i nie ma możliwości poznania tego wszystkiego, a tym bardzie skomentowania. Szkodzi zatem i autorowi.

bronmus45

Re: Mój parapet...

#25 Post autor: bronmus45 » 17 gru 2015, 18:37

lczerwosz pisze:
bronmus45 pisze:Bo ja mam zamiar otworzyć kolejne tematy z morzem i moim Szczecinkiem... A to są dziesiątki zdjęć...
jednak wpisuj jako osobne tematy, musisz wybierać Twoim zdanie najlepsze. Sugeruję staranne dobieranie tytułów i ewentualnych słów autokomentarza, to bardzo zbliża zdjęcia do literatury.
Nadmiar publikacji szkodzi serwerowi i widzom/czytelnikom, forum "produkuje" sporo materiałów artystycznych dziennie i nie ma możliwości poznania tego wszystkiego, a tym bardzie skomentowania. Szkodzi zatem i autorowi.
Druga część wypowiedzi boleśnie prawdziwa... Już kilka razy przekonałem się o jej sile. :((

karolek

Re: Mój parapet...

#26 Post autor: karolek » 19 gru 2015, 5:52

Podoba się bardzo, więcej takich zdjęć proszę. Trudno precyzyjnie uchwycić podobne momenty - rzadko się zdarzają, a jeśli już, najczęściej wychodzą zamazane, przedwczesne lub spóźnione, a Tobie się udało na szóstkę.

Z usmiechem proponuję żartobliwy tytuł: "Pijana mewka"

Źle wykalkulowała odległość, drogi hamowania niedoszacowała.


Pozdrawiam

bronmus45

Re: Mój parapet...

#27 Post autor: bronmus45 » 19 gru 2015, 9:57

karolek pisze:Podoba się bardzo, więcej takich zdjęć proszę. Trudno precyzyjnie uchwycić podobne momenty - rzadko się zdarzają, a jeśli już, najczęściej wychodzą zamazane, przedwczesne lub spóźnione, a Tobie się udało na szóstkę.

Z usmiechem proponuję żartobliwy tytuł: "Pijana mewka"

Źle wykalkulowała odległość, drogi hamowania niedoszacowała.


Pozdrawiam
Te fotki były robione za pomocą kamerki internetowej, umieszczonej na zewnętrznym parapecie. Ja sobie siedziałem przed laptopem, czekając na odpowiedni moment by kliknąć w klawisz. Mam dziesiątki zdjęć ptaków z owej "parapetostołówki", lecz nie są na tyle "artystyczne", by je można tutaj umieścić. Ot, zwykłe fotki ptaków miejskich z bardzo bliskiej odległości...

ODPOWIEDZ

Wróć do „FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA”