instrukcja

Prosimy o powstrzymanie się od wklejania prywatnych zdjęć w stylu "u cioci na imieninach."

Moderatorzy: lczerwosz, Lucile

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

instrukcja

#1 Post autor: lczerwosz » 17 gru 2015, 9:54

Instrukcja wysyłania obrazka
1. trzeba mieć obrazek na dysku swojego kompka
2. wielkość do 800-1000 pikseli w poziomie lub w pionie, więcej nie ma sensu na monitorze
3. zakładasz nowy temat
4. wpisujesz tytuł i jakiś tekst (musi być) do pola głównego
5 idziesz na dół strony do panelu "dodaj pliki", pojawia się rameczka wyboru plik, odszukujesz go na swoim dysku
6. Klikasz "dodaj plik"albo "otwórz" i chwilę czekasz, aż plik załaduje się na serwer
7. Na samym dole klikasz "wyślij" - oceniasz jak wyszło
8. Jeśli obrazem za duży albo za mały - klikasz "usuń plik" i powtarzasz sekwencję 5-7 ze zmienionym plikiem
9. uwaga: zawsze teraz pojawia się mały obrazek, miniaturka, trzeba na niego kliknąć, aby powiększyć.
już

Do komentarza także można dołączyć obrazek.
poprawione sierpień 2017

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

instrukcja

#2 Post autor: lczerwosz » 10 sie 2017, 22:28

leszek31.JPG
Miałem wtedy ze 12 lat
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

instrukcja

#3 Post autor: lczerwosz » 15 sie 2017, 23:33

test
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

bronmus45

instrukcja

#4 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 7:43

Niniejsza instrukcja jest nieaktualna, wprowadzająca w błąd chcących z niej skorzystać użytkowników. Pomimo kilkakrotnych monitów na PW, kierowanych do moderatora Iczerwosz - oraz jego obietnic zmiany - treść TRWA nadal w niezmienionym tekście... :down:

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

instrukcja

#5 Post autor: lczerwosz » 17 sie 2017, 9:37

bronmus45 pisze:
17 sie 2017, 7:43
Niniejsza instrukcja jest nieaktualna, wprowadzająca w błąd chcących z niej skorzystać użytkowników. Pomimo kilkakrotnych monitów na PW, kierowanych do moderatora Iczerwosz - oraz jego obietnic zmiany - treść TRWA nadal w niezmienionym tekście... :down:
Nie zauważyłeś, ale instrukcja została poprawiona zanim napisałeś ten komentarz. I przetestowana.

bronmus45

instrukcja

#6 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 9:41

lczerwosz pisze:
17 sie 2017, 9:37
bronmus45 pisze:
17 sie 2017, 7:43
Niniejsza instrukcja jest nieaktualna, wprowadzająca w błąd chcących z niej skorzystać użytkowników. Pomimo kilkakrotnych monitów na PW, kierowanych do moderatora Iczerwosz - oraz jego obietnic zmiany - treść TRWA nadal w niezmienionym tekście... :down:
Nie zauważyłeś, ale instrukcja została poprawiona zanim napisałeś ten komentarz. I przetestowana.
- sprawdzałem kilka minut przed opublikowaniem dzisiejszej swojej "grafiki" - nie działało!!! - ciągle żądanie max 250 pixeli - dopiero podlinkowanie fotki ratuje sytuację - a nie każdy umie - ale Ty nie byłeś tak łaskaw, aby mi to wyjaśnić - sam doszedłem do tego, co Ty - jako opiekun (moderator strony) winieneś opisać nawet w instrukcji. Czyżbym znowu się mylił i niesłusznie "atakował" władzę? :down:

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Moderator
Posty: 1608
Rejestracja: 16 kwie 2015, 14:51

instrukcja

#7 Post autor: Gorgiasz » 17 sie 2017, 19:23

Czyżbym znowu się mylił i niesłusznie "atakował" władzę?
Niestety tak. Proponuję abyś skupił się wyłącznie na prezentowaniu własnej twórczości oraz komentowaniu prac innych autorów.

bronmus45

instrukcja

#8 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 19:25

Gorgiasz pisze:
17 sie 2017, 19:23
Czyżbym znowu się mylił i niesłusznie "atakował" władzę?
Niestety tak. Proponuję abyś skupił się wyłącznie na prezentowaniu własnej twórczości oraz komentowaniu prac innych autorów.
- a ja z kolei proponuję, aby moderatorzy zrozumieli w końcu miano funkcji, jaką przyjęli na swoje barki... :crach:

bronmus45

Próba techniczna

#9 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 19:45

Próba techniczna - obrazek morski

Postaram się tutaj wykonać krok po kroku tak, jak opisuje instrukcja

- mam obrazek na dysku mojego laptopa o rozmiarach 900 x 543

- wpisujesz tytuł i jakiś tekst (musi być) do pola głównego -rozumiem, że do pola które mam zapełnić tymże obrazkiem

- idę na dół strony i odszukuję plik - klikam w załączniki - znalazłem - otwieram go jako "sztorm 3 x 900 + napisy.jpg"

bronmus45

Próba techniczna

#10 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 19:47

- klikam w "wyślij" i oto efekt jak powyżej...

ODPOWIEDZ

Wróć do „FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA”