przyroda 2

Prosimy o powstrzymanie się od wklejania prywatnych zdjęć w stylu "u cioci na imieninach."

Moderatorzy: lczerwosz, Lucile

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
bronmus45

przyroda 2

#1 Post autor: bronmus45 » 11 sie 2017, 11:52

nad jeziorem Trzesiecko (Szczecinek)
...
obraz powiększony:
https://images86.fotosik.pl/311/b4740043d85ffd83.jpg
.
Obrazek

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

przyroda 2

#2 Post autor: lczerwosz » 17 sie 2017, 9:22

Ja wszystkie zdjęcia z działu grafika przeniosę do działu fotografii i bardzo proszę nie rób nam tu bałaganu

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

przyroda 2

#3 Post autor: lczerwosz » 17 sie 2017, 9:46

bronmus-test.jpg
bronmus-test2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

bronmus45

przyroda 2

#4 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 9:47

Przecież pytałem Ciebie na PW, czy wolno wstawiać fotki w dziale grafiki - nie raczyłeś odpowiedzieć, więc uznałem taką postawę za przyzwolenie.
Co do bałaganu... to ja od przynajmniej dwóch lat nie mogłem się doprosić o stworzenie osobnego działu dla naszych, amatorskich fotek (z wyłączeniem tych "u cioci na imieninach") :down:

Awatar użytkownika
lczerwosz
Administrator
Posty: 6936
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51
Lokalizacja: Ursynów

przyroda 2

#5 Post autor: lczerwosz » 17 sie 2017, 9:59

Nie będziemy tworzyć nowych działów. Internet jest duży i wolny dla każdego. Serwer 8-piętra ma ograniczoną objętość i się za nią płaci, więc jak ktoś chce tu sobie zrobić przechowalnię zdjęć, to niestety musimy odmówić.
bronmus45 pisze:
17 sie 2017, 9:47
Przecież pytałem Ciebie na PW, czy wolno wstawiać fotki w dziale grafiki - nie raczyłeś odpowiedzieć, więc uznałem taką postawę za przyzwolenie.
Racz się Pan miarkować. Możesz chyba we własnym zakresie znaleźć odpowiedź na tak ważne pytanie. Nie ma potrzeby wydawania w tej sprawie szefowskich poleceń i dyrektyw unijnych.
Tu znajduje się przykład, jak należy wklejać zdjęcia. Nie linkuj ich do istniejących w sieci adresów, ale pobierz z dysku swojego komputera. W przykładzie są dwie fotki zciągnięte na mój dysk prywatny, a następnie przeniesione na serwer 8 piętra zgodnie z instrukcją. Jedna jest oryginalnie mała a druga duża. I takie są po kliknięciu w miniaturki.
Jeżeli jeszcze nie rozumiesz, to nic nie poradzę.

bronmus45

przyroda 2

#6 Post autor: bronmus45 » 17 sie 2017, 11:38

- a kot aż ochrypł od miauczenia podczas wykręcania mu ogona... :down:

ODPOWIEDZ

Wróć do „FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA”